کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع دمپایی بچه گانه خارجی فانتزی

دمپایی بچه گانه

دمپایی فانتزی بچه گانه در مدل های خارجی همیشه طرح های بسیار جذابی دارد به نحوی که در مقایسه با انواع ایرانی، نظر خریدار را بیشتر به خود جلب می کند.
انواع دمپایی هایی که برای بچه ها تولید می شود تنوع بسیار بی نظیری را دارد و می توان در میان آنها طرح های بسیار زیبایی را دید که در قیمت های کاملا متفاوتی به فروش می رسند.
دمپایی های بچه گانه نیز مانند خیلی از محصولات مختلف دیگر در انواع برند های داخلی و خارجی در بازارهای ایران به فروش می رسند اما چندین عامل سبب شده تا دمپایی های بچه گانه خارجی فروش بالاتری را نسبت به مدل های ایرانی داشته باشند و واردات آنها به کشورمان رشد بالایی را داشته باشد.

دمپایی های بچه گانه خارجی

دمپایی هایی که برای بچه ها در بازار وجود دارد اغلب دارای شکل های فانتزی هستند زیرا بچه ها از پوشیدن دمپایی های فانتزی بسیار استقبال می کنند.
دلایل زیر می تواند عامل فروش بالای دمپایی های بچه گانه خارجی باشد.

  • در رنگ های بسیار جذاب و شاد عرضه می شوند
  • تنوع در طرح و شکل آنها بالاست
  • اغلب فانتزی هستند
  • جنس هاس بادام و با کیفیتی دارند

مشتریان در هنگام خرید دمپایی های فانتزی بچه گانه بیشتر به سمت محصولات خارجی می روند و می توان گفت در مقایسه با دمپایی های بچه گانه ایرانی فروش چندین برابر را می توان برای آنها شاهد بود.

انواع دمپایی بچه گانه

اغلب تولید کنندگان دمپایی های بچه گانه برای داشتن مشتریان فراوان روی به تهیه انواع دمپایی در شکل های زیبا و مورد علاقه کودکان می آوردند و سعی می کنند از این طریق مشتریان زیادی را برای خود داشته باشند برای همین با وجود قیمت بالایی که دارند باز هم مشتریان بیشتری را به سود خود می کشانند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید