کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع بهترین کفش کار صنعتی چرمی

یکی از کفش های بسیار کاربردی برای کار در اماکن صنعتی که از پا و به ویژه انگشتان پا در برابر برخورد اشیاء سنگین و نوک تیز محافظت می کند کفش کار صنعتی می باشد. توزیع بهترین کفش کار صنعتی چرمی با کیفیت عالی و قیمت مناسب می تواند تامین کننده نیاز بازار به این محصول باشد. آیا می دانید چگونه می توان جهت خرید این کفش با توزیع کننده آن تماس برقرار کرد؟

توزیع بهترین کفش کار صنعتی چرمی

مراحل تولید کفش کار صنعتی چرمی

مراحل تولید کفش کار صنعتی چرمی

بر خلاف ظاهر ساده ای که کفش های کار دارند اما تولید این نوع کفش شامل آسان نبوده و مراحل زیادی باید طی شود تا یک کفش کار مناسب که بتواند از پا محافظت کند تولید گردد. 

برای تولید کفش کار صنعتی چرمی ابتدا باید قطعات رویه چرم به اندازه دقیق متناسب با سایز کفش برش داده شود سپس باید با عملیات اشبالت کاری ضخامت قسمت های مختلف چرم به یک اندازه در آید.

در مرحله بعدی زیره کفش از پلاستیک عایق و بسیار مقاوم در برابر جریان الکتریسیته و رطوبت برش داده می شود و در قالب های ویژه عملیات مونتاژ این قطعات و چسباندن زیره انجام می گیرد. در قسمت سر پنجه این کفش زرهی فولادی قرار می گیرد تا انگشتان پا را از خطر قطع شدن در اثر برخورد اشیاء سنگین یا نوک تیز حفظ کند. دوخت زیر به رویه کفش ممکن است به وسیله دوخت، میخ و یا چسب پرسی باشد.

سپس کناره های اضافی کفش برش داده می شود تا هر گونه زواید اضافه چرم یا زیره کفش حذف گردد.

پولیش زیره و کناره های پاشنه مرحله بعدی تولید این کفش است و به دنبال آن پولیش رویه انجام می شود تا جلا و زیبایی به این کفش داده شود.

در مرحله بعدی واکس زنی انجام می شود و شماره کفش برای مشخص شدن سایز آن با استفاده از سمبه در زیر آن ایجاد می گردد و در نهایت گلچه داخل کفش قرار می گیرد.

اکنون کفش کار چرمی صنعتی آماده شده و در بسته بندی های مخصوص به بازار عرضه می گردد.

فروش استثنائی کفش کار صنعتی چرمی

فروش استثنائی کفش کار صنعتی چرمی

فروش استثنائی کفش کار صنعتی چرمی فرصت مناسبی برای فروشگاه های عرضه کننده محصولات ایمنی از جمله کفش ایمنی و صادر کنندگان این محصول به کشورهای دیگر می باشد تا این محصول را با قیمت ارزان تری تهیه نمایند.

برای خرید این کفش می توانید با مسئول فروش کفش کار تماس برقرار کرده و ضمن اطلاع از قیمت روز این محصول نسبت به سفارش آن اقدام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر شما در هر جای ایران که بخواهید ارسال گردد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید