کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع مستقیم کفش کار خدماتی طبی

کفش کار خدماتی یکی از نمونه های کفش است که کار مدام و مستمر و سنگین را برای فرد راحت می کند و به دلیل استحکام و دوام بالایی که دارد در برابر عوامل محیطی مقاوم می باشد. توزیع مستقیم آن نیز در انواع مدل ها و به صورت عمده صورت می گیرد که کیفیت بالا و قیمت های مناسب آن قابل توجه می باشد.

توزیع مستقیم کفش کار خدماتی طبی

مشخصات انواع کفش کار خدماتی طبی

مشخصات انواع کفش کار خدماتی طبی

  • رویه این کفش دارای دوام و استحکام خوبی است و ضربات و فشار وارد بر عوامل کار را دفع می کند و همچنین در برابر سقوط اجسام مختلف بر روی پاها مقاوم بوده و به نوعی محافظ پاها است.
  • سر پنجه های آن دارای جنس مخصوص و مقاوم بوده و محافظ انگشتان است و مسائل بهداشتی و آرگونومیکی در مورد آن رعایت شده است به گونه ای که مانند قالبی برجستگی ها و تورفتگی های پا را حفظ می کند.
  • به دلیل اینکه از نوع طبی است برای کارکنانی که دارای مشکلات کمر و ستون فقرات و اسکلتی هستند مناسب می باشد و به دلیل بهداشتی بودن از تبادل هوایی خوبی برخوردار بوده و از ایجاد عرق و قارچ، باکتری و میخچه جلوگیری می شود.
  • کارگرانی که در معرض برخورد پا با اجسام تیز و برنده هستند و با برخورد اجسام داغ بر روی پاها دچار آسیب می شوند باید از پوتین های ضد جرقه و مستحکم استفاده کنند.
  • کفش کار طبی کفی منعطف و نرمی دارد که از جنس پلی اورتان می باشد و فرد در آن احساس راحتی و آرامش دارد و قسمت پنجه نیز بر اساس نوع شغل دارای جنس های مختلفی است مانند چرم با عایق برق و پی وی سی با عایق شیمیایی و …
  • مثلا اگر شغل فرد مربوط به خدمات برقی باشد باید کفش فاقد میخ باشد و اگر با جوشکاری در ارتباط است باید ضد جرقه باشد.
  • به طور کلی هر مدل از این کفش باید در برابر سرما محافظ پاها باشد.

سفارش کلی کفش کار خدماتی طبی

سفارش کلی کفش کار خدماتی طبی سفارش کفش کار خدماتی طبی به صورت عمده و مستقیم پذیرفته می شود و خریداران می توانند نوع و مدل یا تعداد مورد نظر خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن در کیفیت بالا و قیمت های مناسبی تحویل بگیرند.

کفش کار خدماتی بسته به نوع شغل و خطراتی که با آن روبرو است در مدل های مختلف با جنس و مشخصات مربوط به آن تولید می شود که بسته به هزینه های تولیدی، کیفیت دوخت و جنس دارای قیمت های مختلفی است. لذا به طور کل به دلیل طبی بودن بسیار سالم و راحت بوده و سلامتی پاها و ستون فقرات را به همراه دارد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید