کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولیدی ایرانی دمپایی روفرشی حوله ای

دمپایی حوله ای

دمپایی روفرشی حوله ای توسط تولیدی های ایرانی با کیفیت خوبی تهیه می شود و برای مصارف خانگی یا هتلی، مورد سفارش قرار می گیرد.
دمپایی های روفرشی خیلی مصرف بالایی را دارند و می توان آنها را در مکان های مختلفی مشاهده نمود. یکی از پر مصرف ترین دمپایی های روفرشی مدل حوله ای آن می باشد. دمپایی های حوله ای علاوه بر این که سبک هستند به راحتی قابل شستشو می باشند و می تواند آنها را در لباس شویی انداخت و شست.
این دمپایی ها را می توان به همراه ست حوله و یا به صورذت جداگانه خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.

تولید دمپایی های حوله ای

دمپایی های حوله ای برای پوشیدن برروی فرش مناسب هستند اما باید در هنگام خرید دقت نمود تا جنسی خوب را تهیه نمود که طول عمر بیشتری را داشته باشد و خیلی هم نازک نباشد.
خیلی از تولیدی ها در ایران وجود دارند که به تهیه و عرضه دمپایی های حوله ای روفرشی مشغول هستند و سعی می کنند برای جذب مشتریان زیاد محصولات خود را با کیفیتی بالا تولید نمایند.
این دمپایی ها برای استفاده در منازل خیلی تهیه می گردد اما در مراکزی بزرگ مانند هتل ها نیز می توان انواع این مدل دمپایی ها را دید. این مراکز یکی از پر و پا قرص ترین مشتریان انواع دمپایی های حوله ای هستند و هر چند وقت یکبار این محصول را در اندازه های بالا سفارش می دهند.

دمپایی حوله ای

دمپایی های حوله ای به دلیلی این که قیمتی مناسب دارند فروش خوبی را در میان مدل های دیگر به خود اختصاص داده اند. تنوع رنگ در دمپایی های حوله ای سبب شده تا تولید کنندگان بتواند آنها را در مدل های زنانه، مردانه و بچه گانه عرضه کنند تا همه بتوانند از وجود آنها بهرمند گردند.
باید این نکته را بیان کرد که دمپایی های حوله ای بچه گانه بیشتر در طرح های فانتزی عرضه می شوند تا کودکان راغب به پوشیدن آنها در منازل شوند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید