کفش و صندل بلور
خانه / دسته‌بندی نشده / تولیدی دمپایی پلاستیکی یکبار مصرف

تولیدی دمپایی پلاستیکی یکبار مصرف

دمپایی پلاستیکی بیمارستانی را باید از نوع یکبار مصرف انتخاب نمود و برخی از تولیدی ها به صورت ویژه تهیه این قبیل محصولات را دنبال می کنند.
بیمارستان محیطی است که به علت وجود بیمار و رفت و آمد زیاد افراد مختلف، خیلی آلوه است برای همین خیلی از وسایلی که در این مکان مورد استفاده قرار می گیرد یکبار مصرف است. مانند دستکش، ظروف غذا خوری، لباس های بیماران، روبالشت ها و دمپایی.
استفاده از انواع وسایل یکبار مصرف برای بیمارستان بسیار گزینه عالی به نظر می رسد و می توان این محصولات را در قیمت هایی بسیار مناسب تهیه نمود.

دمپایی یکبار مصرف پلاستیکی

دمپایی های یکبار مصرف بیشتر برای بیمارستان ها و محیط های آلوده خریداری می شود و این امر به سلامت بیماران کمک شایانی را می نماید. مسلما اگر پرسنل بیمارستان بخواهند هر هفته دمپایی های معمولی را ضد عفونی کنند زمان زیادی صرف شستشوی آنها می شود علاوه بر این، مقدار زیادی آب و مواد شوینده نیز مصرف خواهد شد.

دمپایی پلاستیکی

بهترین گزینه خرید دمپایی های پلاستیکی یکبار مصرف است. با آمدن هر بیمار یک جفت از این دمپایی ها در اختیار وی گذاشته می شود و با مرخص شدن او از بیمارستان، دمپایی ها جزو نخاله های بازیافت بیمارستانی به بیرون از شهر انتقال پیدا می کند و این امر در پاکسازی محیط های پزشکی بسیار نقش ارزنده ای را ایفا می نماید.
برخی از تولیدی ها هستند که به صورت تخصصی انواع وسایل یکبار مصرف را تهیه می کنند که دمپایی نیز یکی از آنها محسوب می شود. خرید دمپایی های پلاستیکی یکبار مصرف، با استقبال شدیدی از طرف مراکز بهداشتی مختلف قرار گرفته است و همه می توانند با صرف هزینه کمتری این محصول را در اختیار بیماران خود بگذارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین صندل پیاده روی

فروش نقدی بهترین صندل پیاده روی

بهترین صندل پیاده روی در نمایندگی فروش به صورت اینترنتی عرضه می گردد. فروش نقدی …

دیدگاهتان را بنویسید