کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کنندگان صندل زنانه روفرشی

صندل زنانه روفرشی ارزان و همچنین صندل زنانه پلاستیکی را نیز می توانیم از مراکز پخش صندل تهیه نماییم.البته در حین خرید باید کیفیت صندل مد نظر قرار گیرد چون بخش مهمی از سلامت پا را تضمین می کند.

 

تولید کنندگان صندل زنانه روفرشی

صندل زنانه روفرشی مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

صندل زنانه روفرشی مرغوب چه مشخصاتی دارد؟

روش تولیدی صندل دخترانه: گاهی اوقات برای همه ما اتفاق افتاده افتاده که زمان خریدن کفش به خصوص در هنگام خریدهای اینترنتی، سر در گم و گیج شوید و ندانیم که شماره پای فرد مورد نظر دقیقا چند است و همچنین چه کفشی برایمان مناسب می باشد.

بر طبق یک تحقیق آماری جدید در کشور انگلستان، حدود نیمی از خانم های این کشور از اندازه کف پای خود مطمئن نیستند و عموما بوسیله آزمون و خطا کفش خود را انتخاب می‌کنند؛ این کار عموما باعث بروز کمردرد یا پادرد در پایان روز منجر می‌شود. مکانیزم اندازه گیری کف پا و همین طور شماره گذاری سایز کفش در کشورها، برندهای گوناگون و حتی به نسبت کاربرد کفش این که اسپورت یا مجلسی باشد، گوناگون می باشد.

اگر کفش قابل خرید ما از یک مارک بین المللی باشد، شماره کفش را بر طبق چند واحد اندازه گیری استاندارد کفش روی آن قابل مشاهده می باشد.  جهت دانستن سایز کفش خود، در ابتدا باید طول کف پا را اندازه گیری کنیم. برای این ‌کار، باید بدون داشتن جوراب بر روی سطح سفتی و همچنین روی یک کاغذ بزرگتر از سایز کف پایتان بایستید و مماس با نوک بلندترین انگشت خود یک خط افقی به روی کاغذ بکشید. این کار را باید در انتهای پاشنه هم نیز تکرار کنید. بعد از آن فاصله بین این دو خط را به آسانی با متر یا خط کش اندازه گیری کنیم. بهتر این است که کار فوق را در هنگام شب انجام دهیم چون که به دلیل فعالیت و تجمع خون در پا، اندازه‌ی پا در ساعت های انتهایی روز در بزرگترین حالت خود قرار دارد. باید توجه کنید که طول هر دو کف پا شاید یکسان نباشد، در اندازه گیری فوق بهتر این است که طول‌ پای بزرگتر را اندازه بگیریم که بعدا در معرض دچار شدن به میخچه و قارچ انگشتان پا قرار نگیرید. در این اندازه گیری بهتر آن است که عدد به دست آمده را گرد نکنید و حتی میلی‌متر اندازه را نیز یادداشت کنید. باید این کار را برای هر دو کف پا انجام دهیم و هر کدام که بزرگتر بود را به عنوان طول کف پایتان یادداشت کنیم. البته روش ساده تر دیگری هم نیز وجود دارد که می‌توانیم کفی یک کفش مناسب را از کفش بیرون آوریم و ابعاد آن را یادداشت کنید.

راهنمای خرید صندل زنانه روفرشی

راهنمای خرید صندل زنانه روفرشی

 

Top of Form

فروشگاه صندل دخترانه در اغلب استانها و شهرستانهای کشور دارای شعبه می باشند. برای خرید صندل زنانه می توانیم اینترنتی به سایت های مختلف مراجعه کرد و از تنوع موجود در آن استفاده کرد و در نتیجه سفارش داد و درب منزل تحویل گرفت 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید