کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع کفش طبی زنانه تابستانه

کفش طبی زنانه از محبوبیت بسیار زیادی بدر بین خانم ها برخوردار است و متقاضیان این نمونه از کفش ها به دنبال خرید انواع کفش طبی زنانه تابستانه با بهترین و مرغوب ترین کیفیت و ارزان ترین قیمت می باشند، عرضه کننده این کالا نیز تلاش می کند تا با ایجاد شرایط مناسب و آسان، این امکان را برای متقاضیان این کفش ها فراهم سازد تا بتوانند بهترین نمونه از این کالا را با قیمتی بسیار ارزان و کیفیتی بی نظیر خریداری کنند. 

خرید انواع کفش طبی زنانه تابستانه

روش تولید کفش طبی زنانه تابستانه

روش تولید کفش طبی زنانه تابستانه تولید کننده کفش طبی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت و همچنین دانش روز و ماشین آلات مدرن ، نمونه های متنوعی از کفش طبی زنانه را تولید و به بازار عرضه می کند. 

برای تولید کفش طبی زنانه، ابتدا طرح و الگوی مورد نظر تهیه می گردد، در مرحله بعدی مطابق الگوی آماده شده، چرم برش داده می شود و بر اساس قالب ها تنظیم می گردد، در مرحله بعد زیره مناسب با کفش طبی تهیه می گردد و با استفاده از چسب رویه چرمی را به کفه و زیر می چسبانند در مرحله آخر با استفاده از نخ رویه و زیره به هم محکم می شوند. 

اما در تولید کفش طبی تابستانه زنانه تولید کننده باید نکاتی را مورد توجه قرار داد، از مهم ترین نکاتی که یک تولید کننده کفش طبی باید رعایت نماید، انتخاب فرم مناسب می باشد، کفش تولید شده باید با فرم پا متناسب بوده تا به پا و ستون فقرات آسیبی وارد نشود. در ضمن از عرق کردن پا نیز جلوگیری کند.

کفش طبی زنانه در عین انعطاف و نرمی باید سبک و محکم باشد و در برابر ساییدگی، ضربه و فشار مقاوم باشد. از ویژگی های کفش طبی که معمولا آن ها را دیگر کفش ها می تواند متمایز نماید این است که به هنگام پیاده روی طولانی کمتر موجب خستگی می شود و به پا و سلامتی بدن آسیبی وارد نمی کند. 

آمار گمرکی از صادرات کفش طبی زنانه تابستانه

آمار گمرکی از صادرات کفش طبی زنانه تابستانه ایران به طور متوسط طبق آمار غیر رسمی در حدود 170 میلیون  و به صورت رسمی در حدود 109 میلیون دلار صادرات کفش داشته است، این میزان صادرات با توجه به توان بالای ایران در تولید و وجود مواد اولیه مرغوب به خوبی قابل افزایش است.

صادرات کفش طبی می تواند برای صادر کننده این کالا سود خوبی را به همراه داشته باشد در ضمن صادرات این کالا می تواند به رونق این صنعت و افزایش اشتغال نیز کمک شایانی کند و برای کشور ارزآوری خوبی را به ارمغان آورد. 

آمار گمرکی صادرات کفش طبی زنانه تابستانه نشان دهنده این است که کفش طبی ایران از بازار بسیار خوبی رد خارج از ایرتان برخوردار است و صادرکنندگان می توانند با بازاریابی و  کشف بازار های جدید، صادرات این کالا را توسعه بخشند. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید