کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دمپایی روفرشی پلاستیکی

دمپایی روفرشی پلاستیکی یکی از مرغوب ترین و پرطرف دار ترین نوع  دمپایی  روفرشی شناخته شده است. که افراد برای اینکه از انواع بیماری ها  در هنگام بیرون آمدن از حمام و یا در محیط خانه جلوگیری کنند از  دمپایی روفرشی  استفاده می کنند. البته آقایون نسبت به خانم ها بیشتر دارای بیماری پوستی و قارچی می شوند برای همین خرید دمپایی روفرشی مردانه پلاستیکی را از مرکز فروش دمپایی روفرشی را به شما پیشنهاد می دهیم.

خرید دمپایی روفرشی پلاستیکی

نکاتی درباره دمپایی روفرشی پلاستیکی

نکاتی درباره دمپایی روفرشی پلاستیکی همه ی ما می دانیم که دمپایی از پا در برابر انواع میکرب ها و قارچ ها محافظت می کند زیرا خشک بودن پا در حفظ سلامتی بسیار مهم می باشد افرادی که بعد از حمام پای خود را خشک نمی کنند حتما از دمپایی روفرشی برای جلوگیری از انواع بیماری های استفاده کنند.

همان گونه که گفتیم آقایون نسبت به خانم ها بیشتر دچار بیماری پوستی می شوند زیرا آقایون نسبت به خانم ها بیشتر بیرون می باشند و در نتیجه پا بیشتر در کفش می باشد و همین عمر موجب رشد قارچ ها و بیماری های پوستی در فرد می شود.

نوع دمپایی روفرشی که استفاده می کنیم بسیار مهم می باشد دمپایی جلو بسته حوله ای از ورود و خروج هوای موجود در پا جلوگیری می کند اقایون بهتر است هر چند هفته ای دمپایی خود را به طور کامل ضد عفونیی کنند.

یکی دیگر راهای جلوگیری از بیماری ها این است که همیشه پا خشک باشد  زیرا پای مرطوب باعث جذب بیشتر میکرب ها از دمپایی می شود.

یک دمپایی روفرشی مناسب باید راهی برای عبور هوا داشته باشد و همچنین دارای وزن سبک باشد زیرا وزن سبک دمپایی پوست را تحریک نمی کند. از بهترین دمپایی هایی که دارای تمامی این خصوصیات می باشد می توانیم به دمپایی روفرشی پلاستیکی اشاره کنیم.

نکات مهم درباره دمپایی روفرشی پلاستیکی:

  1. وزن دمپایی سبک باشد.
  2. سطح رویی دمپایی برای عبور هوا به درون دمپایی باز باشد.
  3. در محیط های لیز موجب لیزخوردن فرد نشود.
  4. گرم و سرد بودن در تابستان و زمستان
  5. نرم بودن دمپایی برای راحت تر بودن
  6. چگونگی تمیز کردن و خوش بو کردن
  7. دارای سایز مناسبی باشد

صادرات انواع دمپایی روفرشی پلاستیکی

صادرات انواع دمپایی روفرشی پلاستیکی دمپایی های روفرشی به دلیل کیفیت بالای آن طرفداران زیادی پیدا کرده اند  به همین دلیل متقاضان بسیار زیادی از کشور های همسایه داشته اند که تولید کنندگان دمپایی روفرشی تلاش خود را برای این که محصولی بهتر و مرغوب تر تولید کنند دو چندان می کنند.

زیرا صادرات دمپایی روفرشی موجب تولید و رونق و پیشرفت و درآمد زیاد این محصول با کیفیت در کشورمان شده است. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید