فروش سایت
خانه / دمپایی حوله ای / خرید ست دمپایی روفرشی عروسکی حوله ای

خرید ست دمپایی روفرشی عروسکی حوله ای

ست دمپایی روفرشی عروسکی در نوع حوله ای همیشه ظاهری جذاب دارد و اغلب افراد به خرید ست آن علاقه زیادی نشان می دهند.
دمپایی های حوله ای در مدل های بسیار مختلفی به مشتریان عرضه می شود. انواعدمپایی های حوله ای به صورت ست نیز تولید می شوند و خیلی از افراد برای تهیه این محصول از خود علاقه زیادی نشان می دهند.
ست دمپایی های حوله ای در انواع برند های خارجی و داخلی در بازارهای ایران یافت می شود و می توان آنها را در تنوع رنگ بالا و در مدل های فانتزی بسیار زیبایی تهیه نمود.

دمپایی روفرشی عروسکی

دمپایی های حوله ای در مدل های ساده و عروسکی تولید می شوند و هر یک در مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. اغلب دمپایی های حوله ای ساده برای استفاده در مراکز بزرگی مانند هتل ها تهیه می شوند و مدل های عروسکی آن به علت این که قیمت بالاتری را دارند بیشتر برای استفاده در منازل خریداری می شوند.
دمپایی های حوله ای در دسته دمپای های روفرشی قرار می گیرند و به علت این که بسیار نرم و لطیف هستند در آمار بالایی خرید و فروش می شوند.

دمپایی روفرشی

ست دمپایی های حوله ای روفرشی که در مدل های عروسکی تولید می شود اغلب برای بچه ها طراحی می گردد. بچه ها علاقه زیادی به پوشیدن دمپایی روفرشی ندارند اما والدین می تواند برای تشویق آنها به استفاده از این دمپایی در منزل برای آنها مدل های عروسکی را خریداری نمایند.
خرید ست دمپایی های عروسکی علاوه بر این که می تواند از طریق فروشگاه های عرضه این کالا در سطح شهر صورت پذیرد از طریق سایت های اینترنتی نیز سفارش داده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دمپایی حوله ای بچه گانه

سفارش عمده دمپایی حوله ای بچه گانه

دمپایی حوله ای بچه گانه به صورت عمده به فروش می رسد. سفارش این کالا …

پاسخی بگذارید