کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ویژه کفش کار اسپرت چرمی

کفش یکی از نیاز های اولیه هر انسانی است که انواع مختلفی دارد و برای هر مکانی کفش مخصوص به خود وجود دارد. از جمله: کفش کار، مجلسی، اسپرت، پوتین، ورزشی، صندل و دمپایی. از نظر دانشمندان پا قلب دوم هر انسانی است پس باید علاوه بر زیبایی کفش مورد نظر استاندارد باشد. جنس کفش بسیار مهم می باشد. چرم یکی از بهترین جنس کفش است. خرید کفش کار اسپرت چرمی از طریق همین سایت امکان پذیر می باشد.

خرید ویژه کفش کار اسپرت چرمی

اطلاعاتی درباره کفش کار اسپرت چرمی

اطلاعاتی درباره کفش کار اسپرت چرمی کفش کار چرمی رویه، زیره و پنجه ی متفاوتی نسبت به دیگر کفش ها دارد.

  • رویه: رویه و بدنه ی اصلی کفش کار باید از چرم گاوی باشد چرم ضخامت و مقاومت بالایی در برابر حرارت، اجسام تیز و برنده بسیار مناسب است. این کفش دارای دوخت عالی و پوشش کامل در تمام نواحی، محافظ بسیار خوبی برای پا در محیط های پر خطر است.
  • پنجه: نوک کفش باید کامپوزیتی باشد سفت و محکم تا در برابر اجسام سخت نوک پا آسیبی نبیند.
  • آستر: در داخل کفش پارچه ای از جنس پلی استر و یا پنبه کار شده است که پاشنه پا و مچ پا را در بر می گیرد در زیر زبانه آستر نیز کار شده است که هنگام بستن بند ها زبانه کفش پا را اذیت نکند.
  • زیره: باید کفش اسپرت باشد و دارای شیار های عمودی که هنگام کار در ارتفاع بلند و یا مکان های با شیب زیاد احتمال سقوط نباشد. 

کفش کار چرمی علاوه بر اینکه مزایای بیشتری نسبت به دیگر کفش ها دارد، طول عمر این کفش نیز بسیار زیاد است. این جنس بوی نامطبوع پا را نیز می گیرد و هنگامی که پا مدت زمان بیشتری در کفش بوده است اصلا بوی بد نمی دهد این کفش استاندارد لازم یک کفش خوب را دارد شما با خیال راحت این کفش را مورد استفاده قرار می دهید. 

مرکز فروش کفش کار اسپرت چرمی

مرکز فروش کفش کار اسپرت چرمی مرکز فروش کفش اسپرت چرمی در اکثر شهر های ایران به خاطر مرغوبیت و کیفیت زیاد وجود دارد.  فروش کفش کار از طریق همین سایت نیز انجام می گیرد. این روز هایی که بهتر است کمتر بیرون برویم شما می توانید آن را ببینید و خریداری کنید. کفش کار تنوع رنگی بالایی ندارد و طیف رنگی آن قهوه ای روشن و تیره و همچنین مشکی می باشد.

این کفش مختص افرادی که دائم سر و کار می روند و یا کار صنعتی دارند نیست بلکه کسانی که کار های فنی منزل را باید انجام دهند و کشاورزان هنگام آبیاری و یا بیل زنی می توانند از این کفش استفاده کنند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید