کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کلی کفش ایمنی صنعتی طبیعی

کفش ایمنی صنعتی طبیعی به سری کفش های چرمی گفته می شود که افراد برای محافظت از پای خود هنگام کار در محیط های صنعتی وآسیب ندیدن پا استفاده میکنند.

خرید کلی کفش ایمنی صنعتی طبیعی

اطلاعاتی درباره کفش ایمنی صنعتی طبیعی

اطلاعاتی درباره کفش ایمنی صنعتی طبیعی

با گذر زمان و بوجود آمدن شغل های صنعتی متنوع همواره نیاز افراد به  کفش ایمنی صنعتی که بتوان به آن ها در برابر آسیب دیدن اعتماد کرد افزایش یافت و تولید کنندگان برای جلب مشتری این کفش هارا زیباتر و راحت تر کردند.

شاید برخی از مردم از آن ها به عنوان کفش های پاره ی قدیمی که کارگران میپوشند یاد کنند ولی باید دانست که دیگر تقریبا تنها تفاوته این کفش با بقیه کفش ها کمی وزن بیشتر وحتی کارایی بهتر و ظاهری دل فریب تر است!

این کفش ها که  بخاطر چندلایه بودن کف ورویه وفساد ناپذیری بدلیل بدنه چرمی در بین افراد_از کارگر تا مهندس_محبوبیت دارند جزوه پرفروش ترین کفش های سراسر جهان هستند.

از جمله تفاوت هایی که کفش ایمنی طبیعی را از سایر کفش ها متمایز میسازد ویژگی های مقاومتی آن دربرابر مواد مذاب ،بریدگی وصدمات، جریان الکتریسیته ،سوختگی وخستگی ناشی از کار است.

مشاوره برای خرید کفش ایمنی صنعتی طبیعی

مشاوره برای خرید کفش ایمنی صنعتی طبیعی

البته درست است که کفش های ایمنی صنعتی طبیعی بسیار محبوب هستند،ولی نکاتی که برخی عزیزان از آن چشم پوشی میکنند باعث رونق کسب و کار سود جویان و متقلبان این صنعت شده است.

حال این پرسش بوجود می آید:کفش با کیفیت را چگونه تشخیص دهیم؟

از جمله نکاتی که باید هنگام خرید کفش های ایمنی در نظر گرفت شغلتان است.بله!باید آگاه باشید که با توجه با نیاز های هردسته شغلی نوع خاصی کفش ساخت شده و با درنظر گرفتن آسیب های احتمالی که ممکن است برای شما رخ بدهد کفش خود را انتخاب کنید.

نکته بعدی که باید در نظر داشت علائم درج شده بر روی کفش وکف کفش است که هر حرف انگلیسی مختصر شرایط قابل دوام برای کفش شما است.

بطور کلی علائمی که میتوان روی کفش ها دیدچند مورد هستند:

_علامت PUدرج شده کف کفش:مختصر کلمه پلی یورتان که جنس کفی است.

_علامتPR: مختصر مقاومت دربرابر سوراخ شدن است

_علامتCP:مختصر نارسانای الکتریسیته است

_علامتED:مختصر رسانای الکتریسیته است

_علامتSRX:مختصرجلوگیری از لغزش است

وکلمه argoکه برای کفش های آنتی باکتریال وضد قارچ استفاده میشود.

شاید شمایی که درحال خواندن این مطلب هستید فقط برای کنجکاوی و یا پاسخ به سوال:  کفش ایمنی صنعتی چیست تا اینجا پیش آمدید ولی بطور کلی میتوان این گونه بیان کرد که این کفش فقط برای دسته ی خاصی از افراد نیست!

شاید شما مادر خانه داری باشید که دنبال کفش های مقاوم دربرابر لیز خوردن میگردید یا شاید نوجوانی باشید که از پاره شدن سریع همه کفش هایش وخرج کردن پول اضافی برای کفش های بدرد نخور خسته شده اید.باید دانست که خرید کفش ایمنی دیگر قشرو شغل نمیشناسد…

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید