کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دمپایی بیمارستانی دخترانه با عرضه عمده

دمپایی بیمارستانی دخترانه یکی از ملزومات تولید شده در شرکت های تولید کننده وسایل یکبار مصرف می باشد. با وجود اینکه دختر خانمها حساسیت زیادی در لباس و کفش خود دارند طبیعتاً زیبا بودن این کفشها می تواند از اهمیت زیادی برخوردار باشد.

دمپایی بیمارستانی دخترانه با عرضه عمده

زیباترین مدل های دمپایی دخترانه

زیباترین مدل های دمپایی دخترانه از جمله محصولات مهم و اساسی که به عنوان محصول یکبار مصرف برای بیمارستانها، آرایشگاه ها و هتلها مورد استفاده قرار می گیرد، دمپایی می باشد.

در اینجا به طور حتم شما هم می دانید که تمام خانمها و دختران جوان دوست دارند که در هر شرایطی چه در منزل و چه در خیابان و حتی در بیمارستان خوش تیپ و باکلاس به نظر برسند، از این رو هنگامی که تولیدیها اقدام به تولید و ارائه انواع دمپایی یکبار مصرف می کنند لازم است توجه داشته باشند تا محصول کاملاً زیبا را روانه بازار نمایند.

در این بین باید بدانید زیباترین مدل های دمپایی دخترانه از فوم سفید تهیه شده و معمولاً رویه آن از جنس اسپان باند می باشد. این نوع دمپایی علی‌ رغم زیبایی، بسیار سبک و راحت است و در رنگ بندی های مختلف موجود است.

اما یکی دیگر از انواع دمپایی های یکبار مصرف دخترانه که به عنوان دمپایی هتلی یا بیمارستانی مورد استفاده قرار می گیرد، دمپایی های حوله ای است. این محصول طراحی بسیار زیبایی داشته و کاملا راحت می باشد.
به طور کلی می توان گفت این نوع دمپایی برای روی فرش و سرامیک مناسب است و با بافت نرم و حوله ای که دارد به راحتی شسته می شود . توجه داشته باشید دمپایی حوله ای به صورت سربسته بوده از این رو از پا در برابر آسیب‌ ها و صدمات محافظت می نماید.
دمپایی های هتلی انواع دیگری نیز داشته که شامل دمپایی تک لایه، سه لایه، اسفنجی و غیره می شود.

بازرگانی عمده دمپایی بیمارستانی دخترانه

بازرگانی عمده دمپایی بیمارستانی دخترانههنگامی که شما به عنوان مسئول بیمارستان یا هتل قصد خرید عمده دمپایی بیمارستانی دخترانه را داشته باشید طبیعتا نیاز به سایز های متفاوت این محصول دارید با این حال در در بازرگانی این دمپاییها شما می توانید انواع مختلف محصول در رنگ بندی و سایز بندی متفاوت و طرح های بسیار زیبا را مشاهده کنید.

توجه داشته باشید قیمت دمپایی یکبار مصرف به عنوان محصولی که قرار است تنها یک بار از آن استفاده شود کاملاً مقرون به صرفه می باشد اما با وجود این تفاوتهایی در گونه‌ های مختلف این دمپاییها وجود دارد، طبیعتا در هنگام خرید شما با قیمت های متفاوتی از آن نیز روبرو خواهید شد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید