کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدی صندل تابستانه زنانه چرمی

کفش ها در جنس، طرح و رنگ های مختلفی تهیه و روانه بازار می شوند. طرح آن ها برای کاربرد و فصول مختلف سال متفاوت است. به عنوان مثال می توانند برای زمستان حالت پوتین یا چکمه داشته باشند یا اینکه برای حالت عادی کفش های ساده کالج یا بندی باشند یا برای فصول گرم در حالت صندل تابستانه زنانه باشند یا اینکه برای استفاده در مهمانی ها و مجالس کفش پاشنه بلند باشند.

شرکت تولیدی صندل تابستانه زنانه چرمی

تقسیم بندی انواع صندل تابستانه زنانه چرمی

تقسیم بندی انواع صندل تابستانه زنانه چرمی صندل های زنانه در رنگ های متنوعی دوخته می شوند تا بتوانند همه سلایق را راضی نگه دارند. به علاوه می توانند ارتفاع پاشنه مختلفی داشته باشند تا افراد با قد های مختلف بتوانند از آن استفاده کنند. صندل های چرم خود به دو دسته چرم مصنوعی و طبیعی تقسیم می شوند. دسته چرم طبیعی کیفیت و دوام بیشتری دارند و مثل چرم های مصنوعی پوسته پوسته نمیشوند. و تا لحظه آخر کیفیت اولیه خود را حفظ می کنند. 

اما چرم هایی مصنوعی به دلیل قیمت نازل تری که دارند طرفداران خودشان را دارند که البته با توجه به درصدی پلاستیک که در مواد آن ها وجود دارد می تواند برای بعضی پوست های حساس آلرژی به بار آورد. اما چرم های طبیعی از پوست حیوانات و عمدتا از پوست گاو تهیه می شود و ذاتا در خود منافذی دارد که به رد و بدل شدن هوا در کفش منجر می شود.

صندل ها برای فصل گرم سال بسیار قابل توجه بانوان و آقایان قرار می گیرند و به علت راحتی آن ها بسیاری از افراد از این گونه محصولات حد اقل یکی در کمد لباس های خود دارند.

پرفروش ترین انواع صندل تابستانه زنانه چرمی

پرفروش ترین انواع صندل تابستانه زنانه چرمی به علت راحتی و خنک بودن این محصولات و آمار بالای تقاضای آن ها مراکز زیادی وجود دارند که به امر تولید و فروش صندل تابستانه چرمی می پردازند و محصات خود را به علت کیفیت بالایشان هم در سطح کشور خودمان پخش می کنند و هم قسمتی از آن ها را به امر صادرات تخصیص می دهند.

از جمله این مراکز تولید کننده استان تبریز است که کفش های چرم این خطه معروف هستند و کار دست استاد کاران صنایع دستی هستند که در آن ها ذوق و سلیقه ایرانی با تجربه سالیانه در هم آمیخته شده و زیبایی و راحتی و کیفیت عالی را به ارمغان آورده است.

اگر شما یک مغازه کفش فروشی دارید به شما توصیه می کنیم که با خرید عمده و مستقیم از این مراکز از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کنید و هم چنین هزینه خرید خود را نیز کاهش دهید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید