کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت فروش دمپایی مردانه طبی المطراش

دمپایی مردانه المطراش نوعی دمپایی طبی است که در شهر های جنوبی و گرم کشور بیشترین استفاده را دارد، چون دارای ویژگی های مثبت زیادی است که آن را از صندل های دیگر متمایز کرده و برای روزهای گرم گزینه خوبی است. شرکت فروش دمپایی مردانه طبی المطراش این محصول را با برترین کیفیت و قیمت مناسب و معقول در سایت مربوطه به فروش می رساند و مشتری از سراسر کشور می تواند آن را  با قیمت استثنایی سفارش دهد.

شرکت فروش دمپایی مردانه طبی المطراش

مقایسه دمپایی طبی و معمولی

مقایسه دمپایی طبی و معمولی سلامت پا به قدری اهمیت دارد که آن را قلب دوم انسان می دادند و اگر کفش یا دمپایی مناسب پا نباشد، هر قدمی که بر می دارید باعث آزار و اذیت شما می شود، از این رو انتخاب یک دمپایی یا  کفش مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

مقایسه دمپایی طبی و معمولی نشان می دهد که دمپایی های طبی از نظر پزشکی استاندارد های لازم را دارند و سلامت پا را حفظ می کنند. دمپایی طبی دارای کفی نرم و انعطاف پذیر و در عین حال محکم و مقاوم است. همچنین کفی این دمپایی در بعضی قسمت ها برآمدگی هایی دارد که گودی پا را می پوشاند. افرادی که خار پاشنه دارند به راحتی می توانند از صندل طبی استفاده کنند.

دمپایی طبی از زیره محکم و سفتی تشکیل شده که هیچ شیء تیزی نمی تواند به آن نفوذ کند و شیار و عاج کمی دارد که مانع لیز خوردن می شود. رویه این نوع دمپایی از جنس های با دوام و البته تنفس پذیر است که مانع تعریق و لغزش پا درون دمپایی می شود.

دمپایی های معمولی چندان استاندارد نیستند و افرادی که مشکل پا درد، درد پاشنه، کمر درد و غیره دارند، پوشیدن دمپایی معمولی برایشان دشوار است. دمپایی های معمولی غالبا از جنس پلاستیک هستند و دوام و استحکام دمپایی های طبی را ندارند، این نوع دمپایی ها برای سرویس های بهداشتی مناسب هستند که افراد زمان کمی آن را می پوشند. البته دمپایی های معمولی پلاستیکی در برابر رطوبت و خیس شدن وزنشان تغییر نمی کند، چون آب را جذب خود نمی کنند.

توزیع دمپایی مردانه طبی المطراش در مشهد

توزیع دمپایی مردانه طبی المطراش در مشهد توزیع دمپایی طبی مردانه المطراش در مشهد با قیمت استثنایی به صورت عمده و جفتی در سایت مربوط به آن انجام می شود. فروش دمپایی المطراش در مشهد از رونق بالایی برخوردار است، چون این دمپایی کیفیت فوق العاده ای دارد و علاوه بر دوام و ماندگاری از بهترین مواد اولیه به صورت استاندارد تولید شده و برای روزهای گرم سال بسیار مناسب است، از این رو این دمپایی در تمام شهر های ایران و حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس معروف و پر فروش است.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید