صادرات انواع کفش چرمی ساق دار

صادرات انواع کفش چرمی ساق دار نشان دهنده خودکفا شدن کشور در این صنعت می باشد و می تواند ما را به رشد اقتصادی برساند تا بتوانیم در مقابل رقبای خارجی خود دوام بیاوریم.

کفش چرمی ساقه دار یکی از کفش های زمستانی می باشد که برای گرم نگاه داشتن پا استفاده می شود و در مدل و رنگ های مختلفی تولید می شود.

صادرات انواع کفش چرمی ساق دار

اطلاعاتی مختصر در مورد کفش چرمی ساق دار

اطلاعاتی مختصر در مورد کفش چرمی ساق دار

کفش چرمی ساق دار همان طور که از نامش پیداست از چرم تهیه شده است اما چرم آن ۱۰۰ درصد طبیعی می باشد، علاوه بر این آستر داخل آن هم از چرم تولید شده است که این باعث شده پا بو نگیرد و رطوبت آن را جذب کند.

برای نگهداری کفش چرم ساقه دار خود باید آن را از مواد اسیدی و تیز دور نگاه داریم و در زمستان آن را در دمای اتاق خشک کنیم چون گرمای بخاری باعث می شود چسب کفش شل شود و چرم آن هم سفت شود.

برای واکس زدن آن باید از واکس های گیاهی و مخصوصی استفاده کرد و شب آن را واکس بزنیم و در مکان پوشیده و سر بسته بگذاریم و صبح آن را بپوشیم.

هر چند روز یک بار سعی کنید از کفش چرب خود استفاده نکنید تا رطوبت داخل آن بخار شود و از بین برود این باعث می شود عمر کفش شما افزایش یابد، در زمستان هنگام بارندگی باید سریع گل و لای روی آن را با دستمال تمیز کنیم.

کفش های چرمی ساقه بلند استحکام و عمر بالای دارند اما توجه به نکات بالا و نگهداری صحیح از آن ها می تواند تاثیری مهم در عمر آن داشته باشد علاوه بر این سعی کنید در جای که کلوخ، سنگ و… وجود دارد تردد نکنید تا به کفش شما آسیبی وارد نشود.

حجم صادرات کفش چرمی ساق دار

حجم صادرات کفش چرمی ساق دار

حجم صادرات کفش چرمی ساق دار روز به روز در حال افزایش می باشد و این نشان دهنده این می باشد که تولید کنندگان این عرصه توانسته اند جایگاه خوبی در بازار های جهانی کسب کنند و باعث شده کفش چرمی طبیعی ایرانی بتواند در بازار های خارجی حرفی برای گفتن داشته باشد.

در هنگام خرید کفش باید به گزینه های زیر توجه کرد:

  • در روز های پایانی روز پاها ورم می کند و سایز آن ها به بزرگترین اندازه می رسند به همین دلیل بهتر است پایان روز به خرید کفش اقدام کنید.
  • بهترین کفش باید سبک باشد و کف آن انعطاف پذیر و محکم باشد و سطح آن هم آجدار باشد.
  • اگر قصد خرید کفش پاشنه بلند دارید باید پاشنه های آن از ۴ سانتی متر بیشتر نباشد.
  • افرادی که سایز پاهایشان با هم فرق می کنند باید در هنگام خرید به سایز بزرگ توجه کنند.
  • بهترین جنس چرم می باشد که تهویه مناسبی دارد و کفش می تواند همانند پوست انسان به راحتی تنفس کند.
  • به هیچ عنوان کفش تنگ خرید نکنید.
  • همیشه سعی کنید کفش های پاشنه کوتاه، تخت و لژ دار را خرید کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما