کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم صندل زنانه روفرشی

صندل زنانه روفرشی نوعی پوشش پا است که فقط در محیط خانه مورد استفاده قرار می گیرد و جنس و نحوه ساخت آن به گونه ای نیست که بتوان در بیرون از منزل و بر روی آسفالت خیابان آن را به پا کرد. عرضه صندل زنانه به طور مستقیم از کارخانه های تولیدکننده کفش بانوان و یا نمایندگی های مجاز فروش آنها صورت می گیرد.

عرضه مستقیم صندل زنانه روفرشی

آشنایی با انواع صندل زنانه روفرشی

آشنایی با انواع صندل زنانه روفرشی استفاده از نوعی پوشش پا که به شکل عمومی به آن کفش می گویند فقط به محیط های باز و فضای خارج از خانه محدود نمی شود. بانوان به دلایل زیادی علاقه دارند هنگامیکه در منزل هستند هم از صندل زیبا، راحت و خوش فرم برای پوشش پاهایشان استفاده کرده و به نوعی پاهای خود را از آسیب های مختلف دور نگه دارند.

دلایل عمده ای که از صندل روفرشی در خانه استفاده می شود، یکی زیبایی و شیک بودن این مدل صندل ها، دوم برای ممانعت از سایش پوست حساس کف پا در برخورد با فرش، و سوم تجویز پزشک برای بانوانی که دچار برخی ناراحتی های مرتبط با کمردرد هستند، می باشد. در تجویزهای پزشکی برای قرار داشتن پا در قالبی استاندارد و کمتر کردن فشار بر روی کمر، استفاده از صندل روفرشی حتما توصیه می شود.

صندل های زنانه انواع مختلفی دارند، برخی صندل های زنانه تابستانه هستند و برخی دیگر صندل روفرشی. صحبت امروز ما پیرامون صندل زنانه روفرشی است. این نوع صندل هم به صورت ساده و هم به صورت طبی عرضه می شود. در نوع ساده فقط زیبایی و راحتی صندل ملاک قرار گرفته، اما در نوع طبی، صندل معمولا به صورت سفارشی و هماهنگ با قالب پای مشتری تولید می شود.

برخی صندل های زنانه تخت و بدون پاشنه طراحی شده اند و برخی دیگر دارای پاشنه و لژ کوتاه و متناسبی هستند. مدل هایی وجود دارد که صندل دارای بند برای زیبایی بیشتر بوده و بعضی مدل های دیگر در قسمت انتهایی خالی هستند و بدون نیاز به بالا کشیدن پاشنه، صندل به پا می رود.

بررسی کیفیت صندل زنانه روفرشی

بررسی کیفیت صندل زنانه روفرشی صندل های زنانه روفرشی از جنس های مختلفی تولید می شود. یکی از مرغوب ترین انواع، صندل هایی با جنس چرم طبیعی است. هرچه جنس انتخاب شده باکیفیت تر باشد، قیمت صندل زنانه هم بالاتر می رود. این افزایش قیمت یک هزینه نیست، بلکه یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود.

اگر جنس صندل نامرغوب باشد بدون شک در مدت کوتاهی موجب آزار شخص مصرف کننده شده و مجبور به کنار گذاشتن آن خواهد شد. از سوی دیگر صندل های ارزان قیمت و بی کیفیت به درستی طراحی نشده و آسیب های جدی به مهره های کمر وارد می کنند. صندل روفرشی با کیفیت بالا هیچگونه آثار درد و یا خستگی را در پاها ایجاد نمی کند.

صندل روفرشی زنانه اگر طراحی اصولی داشته باشد، دارای مقدار مشخصی پاشنه است. معمولا کفی با ضخامت متعادلی برای صندل درنظر گرفته می شود. پاشنه کوتاه و یا کفی سرتاسری (لژ صندل) به شکلی ساخته می شود تا هیچگونه خطر زمین خوردن بر روی فرش وجود نداشته باشد.

از سوی دیگر کف صندل حتما به شکل شیاردار طراحی می شود تا بر روی سنگ و سرامیک موجب لیز خوردن نگردد.

قیمت فروش صندل زنانه روفرشی

قیمت فروش صندل زنانه روفرشی فروش صندل روفرشی توسط تولیدکنندگان انواع کفش زنانه بطور مستقیم صورت می گیرد. اما در این میان پخش کنندگان عمده هم وجود دارند که به کار توزیع کلی انواع صندل های زنانه روفرشی مشغول هستند. قیمت فروش این نوع صندل ها ارتباط مستقیمی با جنس، مدل و برند تولیدکننده خواهد داشت.

برای آگاهی از تنوع قیمت محصولات مختلف در حوزه صندل زنانه می توان به سایت های فروش اینترنتی مراجعه کرد. در این سایت ها تنوع گسترده ای از انواع صندل های زنانه وجود دارد و قیمت هرکدام بصورت جداگانه در سایت قید شده است. با توجه به نوسانات هر روزه بازار، بهترین راه برای استعلام جدیدترین قیمت ها، مراجعه به سایت اینترنتی خواهد بود.

مشتری می تواند به دنبال آگاهی از قیمت، صندل مورد نظر خود را در سایز دلخواه از روی سایت انتخاب کرده و آن را آنلاین خریداری کند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید