کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده دمپایی استخری پسرانه به صورت عمده

دمپایی استخری پسرانه یکی از برترین محصولات تولیدی در زمینه تولید انواع دمپاییها می باشد. این محصول از بهترین جنس و مرغوبترین نوع مواد اولیه پی وی سی تهیه گردیده و دارای عاج های مقاوم به لغزندگی می باشد.فروشنده دمپایی استخری پسرانه به صورت عمده این محصول را در انواع رنگها و مدلها با سایز بندی کامل عرضه می نماید.

فروشنده دمپایی استخری پسرانه به صورت عمده

دسته بندی انواع دمپایی از نظر کیفیت

دسته بندی انواع دمپایی از نظر کیفیتانواع دمپاییها از نظر کیفیتی در جنس های مختلفی به بازار عرضه می گردند به عنوان مثال دمپاییها در جنس های پلاستیکی، چرمی، پشمی، دمپایی های پارچه ای، دمپایی های حوله ای، دمپایی های حمامی، دمپایی های روفرشی، دمپاییها یکبار مصرف، دمپایی های چند بار مصرف، دمپایی های بیمارستانی تهیه می گردند که هر کدام از مواد اولیه متنوعی تولید می شوند.

دمپایی مردانه در انواع سایز بندیها و کاملترین طیف رنگی جهت استفاده های مختلف از جمله دمپایی سوراخ دار استخری، دمپایی مناسب حمام، دمپایی مناسب روفرشی و دمپایی صندل . تابستانی و  غیره تولید می شوند.

دمپایی استخری مردانه در بهترین نوع کیفیت که دارای  منافذ و سوراخ های تعبیه شده جهت عبور آب می باشد تهیه شده اند این دمپاییها دارای عاج های مقاوم در کف بوده کاه مانع از سر خوردن و افتادن بر کف لغزنده استخر می شوند.

این دمپاییها از مرغوبترین مواد اولیه پی وی سی، پی  وی  و در انواع جلو بسته و جلو باز تولید و روانه بازارهای فروش می گردد.

فروشگاه دمپایی استخری مرغوب در تهران

فروشگاه دمپایی استخری مرغوب در تهرانفروشگاه دمپایی استخری مرغوب در تهران، این محصول را با کیفیتی باور نکردنی و قیمتی بسیار مناسب و ارزان در اختیار سایر مشتریان قرار می دهد. قیمت دمپایی یکی از ویژگی های مهم در خرید محصول می باشد. که علاوه بر متناسب بودن قیمت، و  کیفیت مرغوب دارای تمام ویژگی های مثبت جهت رفاه و رضایت خاطر مشتریان می باشد.

فروش دمپایی  های استخری  با در نظر گرفتن  پارامتر های مانند درجه کیفیت، رنگ دمپایی،عاج دار و بدون عاج و عوامل دیگری  قیمت های متفاوتی دارد، این محصول بی نظیر و با کیفیت  که مانع  از ورود سایر عفونتها و میکروب های بیماری زا به پا جلوگیری بعمل  می آورد.

انواع مختلف دمپایی های استخری  تهیه شده در کشور ایران بسیار خاص و کاربردی می باشند این نوع از  دمپاییها بیشتر پلاستیکی بوده و در نهایت تنوع و کیفیت در انواع مدل های بچگانه، زنانه، مردانه، پسرانه به فروش می رسند.

انواع دمپایی استخری با توجه به کیفیت و جنس عالی در بازار موجود می باشد. انتخاب دمپایی استخری در انواع  بسیار گوناگون و متنوع  برترین کیفیتها صورت می گیرد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید