کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده صندل پاشنه کوتاه طبی

امروزه با ورود به فصل گرما مردم از پاپوش هایی به نام صندل استفاده می کنند. این صندل ها روباز و جلو باز هستند و از طریق بندهایی به هم وصل می شوند، که در آن پا ها احساس راحتی می کنند. یک مدل از این محصول ها صندل پاشنه کوتاه می باشد که بسیار راحت و سبک است.

فروشنده صندل پاشنه کوتاه طبی

مشخصات کلی صندل پاشنه کوتاه طبی

مشخصات کلی صندل پاشنه کوتاه طبی  صندل طبی با صندل معمولی کمی فرق می کند. صندل طبی در راحتی و آرامش مصرف کننده نقش بسزایی دارد. این محصول با محافظت کامل پا همچنین به دنبالش راحتی قوزک پا زانو و کمر بسیار مفید می باشد و برای کسانی که در طول روز مجبورند زیاد از صندل استفاده کنند توصیه می شود.

مشخصه دیگر یک صندل خوب این است که کفی آنها قوس کف پا را کامل پر کند و جنس آن طوری باشد که باعث جریان هوا در بین انگشتان پا بشود.

سایز یک صندلی خوب طبی باید طوری باشد که موقع قرار دادن پا در آن، پاها بیرون نزنند، همچنین زیادم بزرگ نسبت به پاها نباشد، چون باعث لیز خوردن پا درون صندل می شود.

 یکی دیگر از انواع این محصولات، مدل رو فرشی می باشند که معمولاً توصیه می کنیم از نوع طبی و جلو باز باشد که پا درون آنها عرق نکنند که به دنبالش باعث عفونت می شود. صندل های طبی نه تنها به منظور تقویت قوس کف پا طراحی شده اند بلکه با زیرسازی پاشنه می توانند به تراز شدن‌ پاها کمک کنند. 

از مزیت های بارز این کالا می توان به این مورد اشاره نمود، که با وجود سایز بندی مختلف تمامی مدل ها و همچنین رنگ بندی های متعددی که برخوردار هستند، از این رو تمامی مصرف کنندگان می توانند با تمام شرایط سنی از این محصول خریداری و استفاده نمایند.

مراحل فرآیند تولید صندل پاشنه کوتاه طبی

مراحل فرآیند تولید صندل پاشنه کوتاه طبی  مراحل فرآیند تولید صندل طبی را می توان به 5 قسمت تقسیم کرد: برش، ماشین کاری، تزریق در کفش، پاشنه کفش و در پایان اتاق کفش.

در خرید این محصول می توان به دو شکل، حضوری از فروشگاه ها و یا به صورت اینترنتی انجام داد. که خرید غیر حضوری مزایایی از جمله صرفه جویی در هزینه حمل و نقل، کاهش ترافیک و … دارد. به نوعی در خرید بی واسطه، قیمت ها کمتر هستند. 

از مزیت های بی نظیر این محصول می توان با این مورد اشاره کرد، با جود اینکه از کیفیت و مرغوبیت بی نظیری برخوردار است دارای قیمت بسیار خوبی می باشد، از این رو به چرخه ی اقتصادی هم کمک به سزایی می کند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید