کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشندگان برتر کفش ایمنی طبی صنعتی

امروزه بیماریهایی که مربوط به پا است گسترش یافته است و یکی از دلیل های آن هم پوشیدن کفش‌های نامناسب است. معمولاً کفش نقش تاثیرگذاری در سلامت پا ایفا می کند.

شما اگر دارای پاهای سالم باشید می توانید به راحتی کارهای روزمره خود را انجام دهید. کفش هایی بپوشید که حداقل به پاهای شما آسیب نرساند. ما فروشندگان برتر کفش ایمنی طبی صنعتی هستیم و بهترین کفش ها را با کیفیت بالا تولید کرده‌ایم و آماده فروش نموده ایم.

فروشندگان برتر کفش ایمنی طبی صنعتی

کفش ایمنی طبی صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

کفش ایمنی طبی صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟ کفش ها دارای خصوصیات مختلفی هستند و صرفاً برای زیبایی نیستند. در خرید کفش دقت زیادی کنید تا کفشی مناسب پا پیدا کنید زیرا سلامتی پای شما در گرو کفشی است که انتخاب میکنید.

کفش های صنعتی دارای ویژگی های هستند که باعث اطمینان برای افرادی است که در مشاغل چون مشاغل صنعتی مشغول به کار هستند. این نوع کفش ها دقیقاً به اندازه پا طراحی شده اند و جنس رویی آن به گونه ای است که وقتی شما انگشتتان را در آن فرو می کنید فرو نمی رود.

این نوع کفش دارای جنس مرغوبی است. قسمتی از کفش که پنجه پا داخل آن می رود از موادی تشکیل شده است که دچار سوختگی یا پارگی نشود و تحمل حرارت بالا یا روغن یا بنزین و این گونه چیزها را داشته باشد.

همچنین این نوع کفش ها کفی های آن قابل تعویض هستندو به راحتی می توانید بعد از مدتی آن را تعویض کنید زیرا پا بیشتر وقتها عرق میکند و بعد از مدتی نیاز به تعویض دارد.

همچنین دارای پاشنه مناسب است که حدود ۲ تا ۴ سانتی متر بیشتر نیست و کف داخل آن به گونه ای درست شده است که با فرم پا مطابقت داشته باشد و وزن بدن را روی تمام سطح کفش پخش می‌کند تا به یک نقطه کفش فشار وارد نشود.

کف این کفشها کمی قوس دارد تا با قوس پا مطابقت داشته باشد و پا در آن راحت باشد. این نوع کفش‌ها روزنه‌های از زیر بند ها دارند تا هوا به راحتی داخل آن وارد شود. برای اطلاع از قیمت کفش ایمنی با ما تماس بگیرید.

سفارش ارزان قیمت کفش ایمنی طبی صنعتی

سفارش ارزان قیمت کفش ایمنی طبی صنعتی برای سفارش کفش ایمنی با ما تماس بگیرید. ما بهترین کفش ها را به شما ارائه می دهیم. کفش های ما دارای ایمنی بالا برای پاهای شما خواهند بود و کیفیت بالایی دارند و دارای قیمت مناسب می باشند. کفش های طبی ما دارای پاشنه های کوتاه است.اگر پاشنه نداشته باشد کمی ضخامت دارد و ایمنی لازم در آن به کار برده شده.

قسمتی از کفش که پنجه پا وارد می‌شود از موادی ساخته شده است که دچار سوختگی یا آتش سوزی یا حرارت بالا یا ضرب نشود همچنین لایه روی آن بسیار مقاوم است و دارای استحکام بالایی اسب. داخل این کفش ها بسیار نرم و لطیف است به طوری که پا دچار آسیب نمی شود.

هوا به راحتی داخل کفش می شود و باعث می‌شود که پای شما زیاد عرق نکند. کفی این کفش ها به راحتی قابل تعویض است و هر زمان که بخواهید می توانید آن را تعویض کنید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید