کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش دمپایی بچه گانه فانتزی خارجی

دمپایی بچه گانه فانتزی

دمپایی بچه گانه خارجی در مدل فانتزی، تولید بسیار بالایی دارد و برای عرضه در بازار فروش داخلی، توسط تجار وارد کشور می شود.
دمپایی هایی که برای بچه ها در جهان تولید می شود بسیار زیبا هستند و می توان آنها را در مدل های پلاستیکی، پارچه ای، لا انگشتی و حوله ای خریداری نمود.
دمپایی های بچه گانه خارجی که در بازارهای ایران به وفور یافت می شوند خیلی زیبا هستند و بچه ها رغبت بالایی را به پوشیدن آنها نشان می دهند. علت جذب بالای کودکان به دمپایی ها ی خارجی نوع طراحی و رنگ های شادی است که می توان در آنها دید.

دمپایی های فانتزی بچه گانه

تولید کنندگان دمپایی می دانند که هر چه تنوع خود را در مدل های بچه گانه بالاتر ببرند فروش بهتری را خواهند داشت به ویژه اگر دمپایی های فانتزی بچه گانه را به مشتریان خود عرضه کنند.
دمپایی های بچه گانه فانتزی بسیار زیبا هستند و روی آنها با شخصیت های معروف کارتنی مانند باب اسفنجی، میکی موز و برچسب های زیبا تزئین شده است و دقیقا می توان آنها را باب دل کودکان یافت.

دمپایی بچه گانه

این دمپایی ها در جنس های پلاستیکی فروش بالاتری را به خود اختصاص می دهند زیرا دمپایی های پلاستیکی کاربردهای فراوانی را دارند و می توان آنها را برای استفاده هتای مختلفی خریداری نمود.
در ضمن دمپایی های پلاستیکی دوام بسیار بالاتری را نسبت به مدل های پارچه ای و روفرشی دارند.
این محصول فروش بسیار بالایی را در ایران دارد و از کشورهای مختلفی توسط تجار وارد کشورمان می گردد. تولید این مدل دمپایی بیش از دمپایی های بزرگسالان است.

دمپایی بچه گانه

گر چه دمپایی های خارجی کمی از تولیدات داخلی گران تر هستند اما طرح های فانتزی آنها سبب می گردد تا خیلی از افراد این مدل پاپوش را برای فرزندان خود خریداری کنند.

دمپایی بچه گانه
زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید