کفش و صندل بلور
خانه / دمپایی بچه گانه / فروش دمپایی بچه گانه فانتزی خارجی

فروش دمپایی بچه گانه فانتزی خارجی

دمپایی بچه گانه خارجی در مدل فانتزی، تولید بسیار بالایی دارد و برای عرضه در بازار فروش داخلی، توسط تجار وارد کشور می شود.
دمپایی هایی که برای بچه ها در جهان تولید می شود بسیار زیبا هستند و می توان آنها را در مدل های پلاستیکی، پارچه ای، لا انگشتی و حوله ای خریداری نمود.
دمپایی های بچه گانه خارجی که در بازارهای ایران به وفور یافت می شوند خیلی زیبا هستند و بچه ها رغبت بالایی را به پوشیدن آنها نشان می دهند. علت جذب بالای کودکان به دمپایی ها ی خارجی نوع طراحی و رنگ های شادی است که می توان در آنها دید.

دمپایی های فانتزی بچه گانه

تولید کنندگان دمپایی می دانند که هر چه تنوع خود را در مدل های بچه گانه بالاتر ببرند فروش بهتری را خواهند داشت به ویژه اگر دمپایی های فانتزی بچه گانه را به مشتریان خود عرضه کنند.
دمپایی های بچه گانه فانتزی بسیار زیبا هستند و روی آنها با شخصیت های معروف کارتنی مانند باب اسفنجی، میکی موز و برچسب های زیبا تزئین شده است و دقیقا می توان آنها را باب دل کودکان یافت.

دمپایی بچه گانه

این دمپایی ها در جنس های پلاستیکی فروش بالاتری را به خود اختصاص می دهند زیرا دمپایی های پلاستیکی کاربردهای فراوانی را دارند و می توان آنها را برای استفاده هتای مختلفی خریداری نمود.
در ضمن دمپایی های پلاستیکی دوام بسیار بالاتری را نسبت به مدل های پارچه ای و روفرشی دارند.
این محصول فروش بسیار بالایی را در ایران دارد و از کشورهای مختلفی توسط تجار وارد کشورمان می گردد. تولید این مدل دمپایی بیش از دمپایی های بزرگسالان است.

دمپایی بچه گانه

گر چه دمپایی های خارجی کمی از تولیدات داخلی گران تر هستند اما طرح های فانتزی آنها سبب می گردد تا خیلی از افراد این مدل پاپوش را برای فرزندان خود خریداری کنند.

دمپایی بچه گانه
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت خرید دمپایی

سایت خرید دمپایی جدید بچه گانه

سایت خرید دمپایی، نمونه های جدید و متنوعی از دمپایی های بچه گانه، مردانه و …

دیدگاهتان را بنویسید