کفش و صندل بلور
خانه / دمپایی بچه گانه / فروش دمپایی صندل بچه گانه

فروش دمپایی صندل بچه گانه

فروش دمپایی صندل بچه گانه جدید و شیک با نرخ قیمت واقعی کارخانجات معتبر تولیدی توسط نمایندگی های این کارخانجات به انجام می رسد.

دمپایی صندل بچه گانه، در مدل های بسیار شیک و جدید توسط کارخانجات معتبر تولیدی، روانه بازارهای فروش شده و مناسب پسر بچه ها و دختر بچه ها با سنین گوناگون می باشد. این دمپایی دارای تنوع رنگی زیادی بوده و در طرح های عروسکی و فانتزی به تولید می رسد.

دمپایی صندل بچه گانه عمدتا از رویه با چرم اصل، آستر داخلی بسیار نرم، کفی مقاوم و سبک به شکل کاملا بهداشتی تولید شده که از نظر ظاهری از زیبایی بسیار خوبی برخوردار بوده است.

فروش دمپایی بچه گانه

 

در پشت این دمپایی ها بندهایی تعبیه شده تا هنگام راه رفتن، به راحتی از پای آنها جدا نشده باشند. اما دمپایی بچه گانه دارای مدل های دیگری نیز بوده که می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • دمپایی روفرشی بچه گانه

فروش دمپایی بچه گانه

 

  • دمپایی پلاستیکی بچه گانه

فروش دمپایی بچه گانه

 

هر چه طرح های دمپایی بچه گانه بیشتر باشد، قیمت بیشتری را دارا بوده اند. اما تمامی خریداران در بازارهای کشور به دنبال قیمت ارزان و کیفیت بسیار خوب از انواع دمپایی بچه گانه هستند. آیا می دانید که از کدام مراکز فروش دمپایی می توان بهترین کیفیت و قیمت از دمپایی بچه گانه را خریداری کرد؟

 

فروش دمپایی بچه گانه

دمپایی بچه گانه شیک و مدل جدید در هر یک از مدل های دخترانه و پسرانه، به شکل عمده و با قیمت بسیار خوبی آماده صادرات و عرضه به تمامی بازارهای کشور می باشد.

منبع: www.blurshoes.com

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت خرید دمپایی

سایت خرید دمپایی جدید بچه گانه

سایت خرید دمپایی، نمونه های جدید و متنوعی از دمپایی های بچه گانه، مردانه و …

دیدگاهتان را بنویسید