کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ست دمپایی روفرشی عروس حوله ای

دمپایی ست

ست دمپایی روفرشی عروس از نوع حوله ای، مدل های قشنگی دارد که فروش آنها را با توجه فراوانی از سوی خریداران مواجه ساخته است.
دمپایی های حوله ای خیلی کابرد دارند و به دلیل این که نرم و زیبا هستند تولید خوبی را در میان انواع دمپایی ها به خود اختصاص داده اند. دمپایی های حوله ای را می توان در مدل های ساده و فانتزی در بازار مشاهده نمود. برخی از آنها دارای ضخامت هستند و برخی خیلی نازک می باشند و تنوع رنگ در آنها بی نظیر است.
این دمپایی ها در مدل های ساده و قیمت مناسب در آمارهای بالایی برای مراکزی مانند هتل ها خریداری می شوند و باعث شده اند تنوع خوبی برای پاپوش های روفرشی به وجود بیاید.

ست دمپایی حوله ای عروس

دمپایی های روفرشی حوله ای که برای عروس تهیه می شود به صورت ست است وگاه در کنار حوله های که برای عروس و داماد خریداری می شود می توان دمپایی های حوله ای همرنگ و هماهنگ با رنگ و مدل حوله ها را مشاهده نمود. ست دمپایی روفرشی عروس خیلی زیباست و می توان آن را از مراکزی که این چنین محصولاتی را می فروشند تهیه کرد.

دمپایی روفرشی

اغلب تولید کنندگان می کوشند تا ست های زیبایی از دمپای های روفرشی حوله ای را برای عروس خانم ها تهیه نمایند تا بدین ترتیب مشتریان بیشتری را مجذوب خود کنند و آمار فروش خود را بالا ببرند.
قشنگی این پاپوش تاثیر شگرفی بر روی فروش آنها می گذارد و می توان انواع دمپایی حوله ای را در قیمت های متفاوتی تهیه نمود. باید این نکته را ذکر کرد که ست دمپایی عروس همیشه دارای دو رنگ متفاوت می باشد که تفاوت در مدل مردانه و زنانه آن آشکار باشد و این محصول در بسته بندی خود زیباتر به نظر بیاید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید