کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش صندل چرم طبی ساده

کفش ها در انواع مختلفی از پوتین و صندل و کفش بندی و کتانی و غیره تولید می شوند تا بتوانند سلایق همه اقشار جامعه را از زن و مرد و از کودک و پیر راضی نگه دارند. هم چنین جنس یا رنگ بندی آن ها می تواند متفاوت باشد. یکی از انواع کفش ها صندل چرم طبی هستند.فروش صندل چرم طبی ساده

مشخصات انواع صندل چرم طبی

مشخصات انواع صندل چرم طبی کفش هایی با قالب استاندارد یا طبی تولید می شوند که حتی با استفاده های طولانی مدت هم پا در آن ها خسته نشود به عنوان مثال برای پیاده روی یا سر کار بسیار مورد توجه قرار می گیرند. یا برای افراد پیر و هم چنین کسانی که به علت کمر یا پا درد قادر به پوشیدن هر نوع کفشی نیستند. 

از جمله مواد اولیه ای که اکثر صندل های مرغوب با آن ها ساخته می شوند چرم است که خود چرم دو نوع طبیعی و مصنوعی دارد. نوع طبیعی آن که از پوست حیوانات به عنوان مثال از چرم گاوی تهیه می شود بسیار مرغوب تر است. و ذاتا در خود منافذی دارد که باعث تردد هوا در آن می شود و از بو گرفتن پا در کفش جلو گیری می کند. به علاوه از تجمع باکتری ها در کفش جلو گیری کرده و به بهداشت کفش کمک ویژه ای می کند.

چرم های طبیعی هم چنین مثل انواع مصنوعی پوسته پوسته نمی شوند و تا آخرین مرتبه استفاده هم کیفیت ابتدایی خود را حفظ می کنند و دوام بالا تری نیز دارند که برای بیشتر کردن عمر آن ها توصیه می شود آن را با واکس چند وقت یک بار پرداخت کنید.

عمده فروشی انواع صندل چرم ساده

عمده فروشی انواع صندل چرم ساده به دلایل برتری و مزایایی که در بالا گفته شد و تقاضای بالا این نوع کفش افراد زیادی هستند که به تهیه و فروش صندل چرم ساده می پردازند. از جمله این مراکز که صنایع دستی کفش چرم آن ها در سطح جهان و هم چنین جهان زبان زد است استان تبریز است که در آن استاد کاران با سابقه طویل و البته با ذوق و سلیقه ایرانی به تولید این چنین کفش ها می پردازند و نتیجه دست رنج خود را در سراسر کشور و در سطح جهان پخش می کنند.

این موضوع به این علت است که کشور های خارجی نیز به کرات از محصولات این مراکز استفاده کرده اند و از راحتی،زیبایی و کیفیت آن لذت برده اند. شما نیز می توانید از راه دور به خرید اینترنتی از این مراکز بپردازید و با بررسی با دقت هر مدل از قیمت و دیدگاه و نظرات دیگران راجع به آن مطلع شوید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید