کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش كفش كار مهندسي ایمنی

كفش كار مهندسي، از چرم گاوی آستر مرغوب ضد باکتری ،کف داخلی AVl که از مقاومت بالایی در برابر اسید و مواد شیمیایی، خاصیت ضد سایش و ضد برش و عایق الکتریکی را دارد،طراحی کف زیره این کفش به گونه ای است که بیشترین مقاومت را در سطوح صاف و لغزنده دارد.این کفش برای محیط های کار ساخته و طراحی می شود.

فروش كفش كار مهندسي ایمنی

انواع كفش كار مهندسي ایمنی از نظر ظاهر

انواع كفش كار مهندسي ایمنی از نظر ظاهر

کفش کار مهندسی ایمنی از مهم ترین تجهیزات حفاظت فردی می باشد، که پای افراد را از سقوط اجسام سخت و سنگین محافظت می کند. انواع کفش کار ایمنی دارای دارای سر پنجه کامپوزیت و فلزی هستند که مقاومت هر دو در برابر ضربه یکسان است و نوع فلزی وزن بیشتری دارد،

انواع این کفش ها بیشتر از صدها مدل خارجی و داخلی دارد،جنس رویه این کفش ها چرم گاوی است و آستر داخل کفش پلی استر و پنبه است،جنس زیره پوتین دو دانسیته پلی اورتان است، جنس سر پنجه کامپوزیت، جنس کف داخلی کفش پلی اورتان معطر و ضد باکتری، رنگ بندی این کفش ها مختلف است.

این کفش ها ویژگی های زیاد دارد و از پاها در ضربه و اسیدها و مواد نفتی مقاومت می کند،ضد سایش و ضد برش است ، عایق الکتریکی و ضد برش است، پنجه های مقاومی دارد.

این کفش ها بیشتر در صنایع نفت و گاز،کشاورزی، مهندسی، راه و ساختمان ،ماشین سازی ،صنایع الکتریکی، جوش کاری و آهنگری مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع کفش کار مهندسی ایمنی از نظر ظاهر بسیار شیک و بادوام است و به دلیل مواد اولیه ای که در تولید آن استفاده شده به راحتی ظاهر خود را از دست نمی دهد.

فروش كفش كار به صورت عمده و خرده انجام می شود و خریداری می تواند به سلیقه خود آن را خریداری کنند.

قیمت فروش كفش كار مهندسي ایمنی

قیمت فروش كفش كار مهندسي ایمنی

فروش کفش کار مهندسی ایمنی مناسب ترین و بهترین پاپوش هایی که برای سلامت پاها پیشنهاد می شود کفش کار مهندسی ایمن می باشد،این کفش ها با استفاده از خصوصیات و ویژگی هایی طراحی و تولید می شود که از پاها در برابر ضربه محافظت می کند.

تهیه یک کفش مناسب و ایمنی در کارها اصلی مهم است که باید از آن پیروی شود .این کفش ها علاوه بر حفاظت از پاها باید رنگ ها و مدل های جذابی داشته باشد و زیبایی و قیمت فروش آن ها به گونه ای باشد که خریدار یا مصرف کننده آن را با رغبت خریداری کند.

قیمت كفش كار بستگی به مدل ، طرح ، نوع و مواد اولیه ای دارد که در ساخت آن مورد استفاده قرار می گیرد.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید