کفش و صندل بلور
خانه / دمپایی طبی / قیمت انواع دمپایی طبی و معمولی

قیمت انواع دمپایی طبی و معمولی

دمپایی روفرشی خوب، علاوه بر داشتن منافذ کافی برای عبور و مرور هوا، باید سبک هم باشد. اگر دقت کرده باشید، وقتی با دمپایی راه می روید، قسمت پاشنه آن مدام به پاشنه پاهایتان کوبیده می شود. حالا هر چقدر که دمپایی سبک تر باشد، ضربه های کوبیده شده به پوست پا هم سبک تر می شوند و پوست را تحریک نمی کنند.
این روزها بیشتر خانم‌ها به پوشیدن دمپایی‌های روفرشی در منزل عادت کرده‌اند.برخی از خانم‌ها صرفا از روی عادت این کار را انجام می‌دهند و برخی دیگر معتقدند اگر مدام کفش یا دمپایی طبی به پا نداشته باشند، حتما بیماری‌های مختلفی از جمله زانودرد، کمردرد یا التهاب کف‌پا سراغشان می‌آید در صورتی که اگر کسی از نظر قوس کف‌پا مشکلی نداشته باشد یا دچار پادرد و کمردرد نباشد، لازم نیست خود را مجبور به پوشیدن دمپایی‌هایی روفرشی طبی کند. پوشیدن دمپایی روفرشی (به‌خصوص طبی)برای افراد عادی و سالم به هیچ عنوان یک ضرورت محسوب نمی‌شود اما به طور کلی استفاده از آن می‌تواند از آسیب پوست پا در اثر تماس با اشیاء تیز احتمالی موجود در منزل پیشگیری کند.

دمپایی طبی: بیماران دچار التهاب کف‌پا (خارپاشنه) به دو گروه تقسیم می‌شوند؛ کسانی که با وجود ابتلا به این بیماری، قوس کف‌پای سالم و طبیعی دارند و افرادی که علاوه بر التهاب کف‌پا، دچار قوس کف‌پای بیشتر یا کمتر از حد طبیعی هستند. پوشیدن کفش و دمپایی‌های طبی برای گروه اول ضرورتی ندارد اما بیماران گروه دوم باید حتما با نظر پزشکشان کفش‌ و دمپایی‌های طبی مناسب استفاده کنند. ضمن اینکه دیده شده افراد مبتلا به خارپاشنه در صورت استفاده از دمپایی‌هایی با کفی‌های نرم، آرامش بیشتر و درد کمتری خواهند داشت و این دمپایی‌ها می‌توانند برای آنها حالت تسکین‌دهنده?ای داشته باشد بنابراین می‌توان به بیماران مبتلا به خارپاشنه توصیه کرد تا زمان بهبود بیماری خود دمپایی‌هایی با پاشنه‌ای نرم بپوشند.

دمپایی معمولی: یک دمپایی روفرشی یا معمولی خوب و مناسب باید حداکثر یکی دو سانتی‌متر پاشنه داشته باشد و دمپایی‌های لژدار به هیچ وجه برای استفاده مداوم و مستمر در منزل یا خارج از منزل مناسب نیستند. گاهی خانم‌ها به خیال اینکه پوشیدن دمپایی‌هایی با لژ ۸-۷ سانتی‌متری که از پاشنه تا پنجه به یک اندازه است، برای آنها ضرر ندارد، به سلامت خودشان آسیب می‌رسانند اما کفش یا دمپایی (قسمتی که با زمین در تماس مستقیم است) باید نسبتا سفت و کف کفش (قسمتی که با پوست پا در تماس مستقیم است) باید نرم باشد. به علاوه بهتر است کمی قوس در کف کفش یا دمپایی وجود داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صندل طبی زنانه

مرکز پخش مستقیم صندل طبی زنانه

یکی از راه های خرید آسان تر صندل طبی زنانه از پخش های مستقیم و …

دیدگاهتان را بنویسید