کفش و صندل بلور
خانه / دمپایی پارچه ای / قیمت انواع دمپایی پارچه ای کودکانه

قیمت انواع دمپایی پارچه ای کودکانه

دمپایی پارچه ای برای رده های مختلف سنی در نظر گرفته شده و تولید می گردد که قیمت انواع کودکانه آن، حد بسیار متعارفی را دارد.
دمپایی های پارچه ای برای تمامی سن و سال ها و در مدل های زنانه و مردانه تولید می شوند تا همه افراد بتوانند در صورت تمایل آنها را تهیه کنند.
این دمپایی ها از پارچه های بسیار لطیفی درست می شوند و با ظرافت خاصی دوخته می شوند تا در هنگام پوشیدن، فرد دچار مشکل نشود و احساس ناخوشایندی را نداشته باشد. از مهم ترین ویژگی های این دمپایی ها روفرشی این است که سبک هستند و خیلی راحت شسته می شوند.

دمپایی پارچه ای کودکانه

دمپایی های پارچه ای علاوه بر این که برای بزرگسالان تهیه می شوند در مدل های کودکانه نیز روانه بازار می شوند. اغلب دمپایی های پارچه ای که برای کودکان تولید می گردد در مدل های فانتزی و بسیار زیبا در بازارها دیده می شود و می توان تنوع طرح و رنگ بالایی را در مدل های دخترانه و پسرانه آن در بازار ها دید.
خیلی از افراد تمایل دارند تا زا قیمت انواع دمپایی های کودکانه پارچه ای اطلاع داشته باشند تا بتوانند برای تهیه آن اقدام نمایند.

دمپایی پارچه ای

مسلما قیمت این محصول در چند دسته بندی قرار دارد تا همگان بتوانند برای خرید این آن اقدام کنند. شاخصه هایی که در تعیین قیمت دمپایی های بچه گانه پارچه ای دخالت دارد نوع دوخت، جنس پارچه و طرح آن است.
این یک امر طبیعی است که هر چه مواد اولیه بهتری در تهیه یک کالا مورد استفاده قرار گرفته شده باشد قیمت بالاتری را به خود اختصاص خواهد داد.
در میان دمپایی های پارچه ای مدل های فانتزی به دلیل این که زحمت زیادی در هنگام دوخت دارند از قیمت بالاتری برخوردار می باشند و می توان در هنگام تهیه این محصول به این نکات توجه داشت.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

دمپایی

خرید عمده دمپایی پارچه ای

دمپایی های پارچه ای در رح های بسیار زیبا و جالب و باقیمت مناسب در …

دیدگاهتان را بنویسید