کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین کفش کار مردانه نسوز

کفش نسوز برای انواع مشاغل سخت استفاده می شود مخصوصا در کارخانه جاتی که کارکنان در قسمت های سخت و همراه ذوب کار می کنند این کفش ها بسیار کاربرد دارد، کفش کار مردانه امروزه در همه شرکت ها و حتی برای جوشکاری و دیگر کارها استفاده می شود. زیرا این کفش برای ایمنی هر کارکنان استفاده می شود و برای سلامتی هر فرد اهمیت فراوانی دارد و استفاده از این کفش یک امر ضروری است.

قیمت بهترین کفش کار مردانه نسوز

فواید استفاده از کفش کار مردانه نسوز

فواید استفاده از کفش کار مردانه نسوز  از این کفش ها برای کارهای مشاغل خطرناک بسیار مورد استفاده است زیرا امکان آسیب رسیدن به قسمت پا وجود دارد و این کفش با لایه هایی که دارد از این کار جلوگیری می کند فواید استفاده از کفش کار نسوز: از پاها در برابر انواع آسیب ها جلوگیری می شود، حتی از لغزیدن و سقوط هر فرد جلوگیری می کند، برای محافظت در برابر گرما و سرما است.

از قارچ، عرق کردن و انواع باکتری ها جلوگیری می کند، در برابر سوختگی نیز محافظت می کند، حتی برای درد های کمر و پاها بسیار مفید است، و تحمل وزنی بالایی دارد یعنی هنگام افتادن هر وسیله ی محکم در برابر آسیب و ضربه محافظت می کند، عمر بالایی دارد و در برابر انواع ضربه ها مقاوم است، در انواع طرح و رنگ تولید می شود.

کفش کار نسوز از چرم استفاده می شود و به همین دلیل است که از این محصول استفاده می شود زیرا چرم یکی از بهترین نوع کفش ها است که برای هر کارکنانی استفاده می شود. مخصوصا برای نجاران، تراشکاران، جوشکارانی و کسانی که در شرکت هایی که در تولید آهن هستند کاربرد فراوانی دارد. این کفش ها حتی ضد آب هستن و به راحتی آب داخل کفش نفوذ نمی کند، و همان طور از ظاهر کفش که سنگین است ولی به شدت سبک بوده و پاها را اذیت نمی کند.

عرضه ارزان قیمت کفش کار مردانه نسوز

عرضه ارزان قیمت کفش کار مردانه نسوز تبریز یکی از بهترین عرضه کفش کار نسوز مردانه هستند زیرا در درجه ی اول از بهترین کیفیت برای تولید این محصول استفاده می شود تا همه از این کفش ها برای ایمنی و سلامت خود استفاده کنند. عرضه کفش کار امروزه در همه شهر ها توزیع می شود و هرکدام رنگ و سایز متفاوتی دارند که مطابق سلیقه هرکس انتخاب شده و برای کار خود استفاده می شود.

این کفش ها را می توان در انواع مراکز فروش کفش کار ایمنی تهیه کرد و از آن برای کار خود استفاده کرد و همان طور قیمت کفش کار در هر مراکزی متفاوت است و تنها با مراجعه می توان آن را خریداری کرد. و همان طور از قیمت های بسیار مناسبی برخوردار است.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید