کفش و صندل بلور
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت خرید انواع دمپایی بیمارستانی

قیمت خرید انواع دمپایی بیمارستانی

انواع دمپایی بیمارستانی با چه نرخ قیمتی در بازارهای امروزی خرید و فروش می گردند و چگونه می توان بهترین دمپایی بیمارستانی را با قیمت ارزان تری خریداری کرد؟
شایان ذکر است که دمپایی بیمارستانی یکی دیگر از منسوجات مهم بیمارستانی بوده که امروزه توسط تولید کنندگان خارجی و ایرانی، تولید و در بازارهای کشور ما به عرضه می رسد.
یک دمپایی بیمارستانی جهت حفظ بهداشت و عدم انتقال آلودگی و ویروس در این محیط ها مناسب پرستاران؛ پزشکان و به خصوص بیماران تولید شده و بنظر می رسد که یکی از ارگان هایی که مشتری دائم انواع دمپایی جهت مصارف گوناگون هستند، همین مراکز بیمارستانی می باشند.
عمدتا از انواع مدل های دمپایی ذیل برای مراکز بیمارستانی استفاده می نمایند:
دمپایی پلاستیکی بیمارستانی
دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی
دمپایی طبی بیمارستانی
دمپایی پلاستیکی بیمارستانی عمدتا در سایزهای عمومی تر خریداری می گردد و به سب قیمت ارزان و دوام بالایی که داشته، خریدی مقرون به صرفه برای بیمارستان ها محسوب می گردد.

انواع دمپایی بیمارستانی

دمپایی یکبار مصرف بیمارستانی هم بهداشتی تر بوده و علاوه بر مراکز بیمارستانی در هتل ها نیز موارد مصرفی گسترده تری داشته است.
دمپایی طبی بیمارستانی هم که عمدتا با رویه چرمی و کفی فوم و نرم تولید شده، مناسب بیماران با مشکلات پا درد، کمر درد و … می باشد و قیمت بیشتری هم دارا بوده هست.

انواع دمپایی بیمارستانی

 

خرید انواع دمپایی بیمارستانی

برای تمامی مدیران بیمارستان ها و حتی هتل ها که کیفیت و البته قیمت انواع دمپایی بیمارستانی و هتلی از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده، امکان خرید آسان و ارزان تر، از طریق سایت های معتبر فروش اینترنتی وجود داشته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین صندل پیاده روی

فروش نقدی بهترین صندل پیاده روی

بهترین صندل پیاده روی در نمایندگی فروش به صورت اینترنتی عرضه می گردد. فروش نقدی …

دیدگاهتان را بنویسید