کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید صندل چرم خارجی مجلسی

کفش ها با توجه به کاربرد ها و شرایط استفاده می توانند حالت ها و طراحی های مختلف داشته باشند. به عنوان مثال برای فصل سرما حالت پوتین یا چکمه داشته باشد تا پا را گرم نگه دارد و از نفوذ آب جلوگیری کند یا اینکه برای فصل گرما طرح صندل باشد. انواع کفش ها می توانند تولید کارخانجات داخلی کشورمان باشند یا از کشور های خارجی وارد شوند. اما افرادی هستند که همواره طرفدار صندل چرم خارجی هستند.

قیمت خرید صندل چرم خارجی مجلسی

انواع صندل چرم خارجی مجلسی

انواع صندل چرم خارجی مجلسی صندل ها نیز مانند دیگر انواع کفش ها می توانند در جنس های مختلفی ساخته شوند. مثلا می توانند از چرم یا ابری یا از پلاستیک باشند. خود نوع چرم به دو دسته چرم طبیعی و مصنوعی تقسیم می شوند. که نوع چرم طبیعی بسیار با کیفیت است و دوام بالاتری دارد و مانند چرم مصنوعی پوسته پوسته نمی شود. و تا آخرین دفعه ای که از آن استفاده می کنید کیفیت ابتدایی خود را حفظ می کند.

به علاوه به این دلیل که چرم مصنوعی از پوست حیواناتی مانند گاو تهیه می شود فی النفسه در خود منافذ ریزی دارد که در صورتی که با آن کفش درست شود این منافذ باعث رد و بدل شدن هوا در کفش می شود به همین دلیل داخل کفش به محل تجمع باکتری تبدیل نمی شود و البته از گرفتن بوی بد پا هم جلو گیری می کند.

نوعی از صندل های چرم هستند که بانوان آن ها را به عنوان پا پوش در مجالس و مهمانی ها استفاده می کنند. که حالت های بسیار ساده و ظریفی دارند و اکثرا زیره صندل چرم مجلسی هم برای استفاده روی فرش از جنس های نرم ساخته می شود.

نکاتی برای خرید صندل چرم خارجی مجلسی

نکاتی برای خرید صندل چرم خارجی مجلسی برای خرید صندل چرم اصل نکاتی وجود دارند که هنگام خرید باید به آن ها دقت کنید:

  • ابتدا اینکه فروشندگانی که ادعا می کنند کفش های آن ها چرم طبیعی است جلوی مشتری از آن تست شعله میگیرند. یعنی آن را در مقابل آتش می گیرند که چرم طبیعی در این صورت نمی سوزد.
  • هم چنین این مراکز فروش به علت اطمینان خاطری که از کالا ی خود دارند آن را گارانتی می کنند.
  • برای راحتی پا به خصوص در طولانی مدت توجه داشته باشید که ترجیحا کفشی را بر گزینید که قالبی استاندارد یا طبی داشته باشد.

در کشور خودمان نیز محصولات چرم اعلا وجود دارند که به طور مثال بهترین نوع آن برای تبریز است اما گاهی افراد به این دلیل که از برندی خارجی قبلا خرید کرده اند و یا از اطرافیان تعریف آن را شنیده اند مشتاق به خرید کالای خارجی هستند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید