کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید کفش کار خارجی چرمی

قیمت خرید کفش کار خارجی را تولید کننده آن ها با توجه به معیار هایی چون لایه های چرم به کار رفته در تهیه آن ها، نوع چرم مورد استفاده در دوخت کفش، جنس زیره و قابلیت هایی که به آن اعطا گردیده و برخی موارد دیگر از این قبیل که در روند قیمت گذاری مؤثر هستند تعیین می نمایند تا متقاضیان بتوانند با توجه به توان مالی خود نسبت به خرید آنها اقدام نمایند. 

قیمت خرید کفش کار خارجی چرمی

کفش کار خارجی چرمی چه ویژگی هایی دارد؟

کفش کار خارجی چرمی چه ویژگی هایی دارد؟

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه انجام فعالیت های مختلف صنعتی، پالایشی، استخراج از معادن و مانند اینها صورت گرفته است و همچنین با توجه به اهمیت بسیاری که کارفرمایان به  رعایت موارد ایمنی محیط کار جهت کاهش و در نهایت به صفر رساندن خطرات و حوادث محیط کار می دهند، لزوم استفاده از ابزار ایمنی از جمله کفش کار چندین برابر شده است. 

همین توجه خاص باعث شده تا اکثر افراد شاغل در این حوزه ها به دنبال یافتن بهترین محصول باشند تا هم ضریب ایمنی کار آن ها را بالا ببرد و هم پا های آن ها در حین استفاده از کفش کار راحت باشد.  

بهترین گزینه برای این گروه از افراد، استفاده از کفش کار چرمی خارجی می باشد که با ویژگی های خاصی که دارد روز به روز بذ تعداد متقاضیان آن ها افزوده می شود. 

برخی از مشخصات این کفش ها شامل موارد زیر می باشد: 

  • رویه این کفش ها از جنس چرم طبیعی گاوی ساخته شده است که در نوع خود بی نظیر ترین، مقاوم ترین، ضخیم ترین و در عین حال انعطاف پذیر ترین نمونه چرم های موجود در بازار می باشد. 

این ویژگی، باعث می شود مایعات داغ صنعتی به درون کفش نفوذ نکرده و پا ها در برابر انواع فشار، ضربات فیزیکی و ناگهانی که در حین کار به پا وارد می شود، نوسانات دمایی سطح و مانند اینها در امان باشند. 

  • زیره این نوع کفش ها از نوعی پلاستیک فشرده از جنس عایق پی وی سی ساخته شده است که از ذوب شدن کف کفش در دمای زیاد سطح به ویژه در محیط های صنعتی و پالایشی جلوگیری به عمل می آورد. 

دغدغه هایی برای خرید کفش کار خارجی چرمی

دغدغه هایی برای خرید کفش کار خارجی چرمی

از جمله دغدغه هایی که افراد مختلف برای خرید کفش کار خارجی چرمی دارند این است که آیا محصولی را که خریداری می کنند اصل است و کارایی لازم را دارد. 

پیشنهاد ما به این گروه از افراد، این است که به وب سایت شرکت فعال در زمینه عرضه و فروش این محصول مراجعه نموده و پس از بررسی شرایط کیفی محصولات ارائه شده در صورت تمایل نسبت به خرید نمونه مورد نظر خود اقدام نمایند. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید