کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید کفش کار چرمی خدماتی

هر فردی با هر شغلی باید لباس کار مخصوص به همان کار را تهیه کند تا از احتمال آسیب دیدگی در امان بماند. یکی از این پوشش ها کفش کار چرمی است که ایمنی پای شما را بالا می برد. این کفش ها از بهترین چرم با رعایت اصول برای پای بدن طراحی شده اند تا برای ستون فقرات بدن مشکلی ایجاد نکنند و قیمت خرید کفش کار چرمی خدماتی بستگی به ارگونومی و مواد به کار رفته در آن دارد.

قیمت خرید کفش کار چرمی خدماتی

بهترین انواع کفش کار چرمی خدماتی

بهترین انواع کفش کار چرمی خدماتی همان طور که می دانید پا قلب دوم بدن است و به همین منظور باید کفشی که انتخاب می کنیم مناسب پایمان باشد تا به ستون فقرات بدن آسیبی وارد نکند و درچار قارچ گرفتگی، میخچه و بوی بد پا نشود. هنگام کار کردن باید کفشی بسیار راحت و سبک داشته باشید که باعث خستگی نشود و همچنین مانع آسیب دیدگی شود. بعضی شغل بسیار پر خطر هستند و باید کفشی مخصوص پوشیده شود چون خطر سقوط اجسام سنگین بر روی پا و صدمه به آن بسیار زیاد است.

از این رو کفش های مخصوصی با رویه چرم و زیره کفش از جنس پلی یورتان ساخته شده است. این کفش ها در مکان هایی که با اسید و روغن سر و کار دارند بسیار مناسب است و مانع لیز خوردن می شود و جریان برق نیز از آن عبور نمی کند. بعضی از این کفش ها نیز در نوک پنجه آن از فایبر گلاس یا فود استفاده می کنند تا وقتی جسمی سنگین بر روی نوک پنجه سقوط کرد آسیبی به انگشتان پا وارد نیاید.

کفش های کار با رویه چرمی برای کارهایی که با برق سر کار دارند بسیار مناسب است و بسیار سبک و راحت است و برای اغلب شغل های صنعتی مناسب است. کفش چرمی به دلیل چرم به کار رفته که ضخامت خوبی دارد، پای کارگران را از هر گونه خطر احتمالی چون حرارت، ضرب دیدگی، برش با اجسام برنده در امان نگه می دارد. همچنین چنس چرم به دلیل مقاومت و طول عمر بالا بسیار. مقرون به صرفه تر است.

مراکز اصلی خرید کفش کار چرمی خدماتی

مراکز اصلی خرید کفش کار چرمی خدماتی مراکز تولید کفش کار خدماتی با به کار بردن بهترین چرم برای تولید کفش کار در انواع شغل ها توانسته اند رضایت خاطر مشتریان خود را جلب کنند. این کفش ها به دلیل کیفیت و استاندارد لازمه بسیار مورد پسند و تأیید خریداران این محصول می باشد و به دلیل همین مزیت ها به بازار های خارجی نیز صادر می گردد. برای اطلاع بیشتر از قیمت و نوع این کفش ها، می توانید به سایت های فروش معتبر این محصول مراجعه کرده و بهترین نوع آن را انتخاب و تهیه کنید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید