کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دمپایی بافتنی فانتزی کودکانه

دمپایی بافتنی

دمپایی بافتنی کودکانه اغلب طرح و مدلی فانتزی دارد که بر زیبایی آن فوق العاده اثر بخش است در حالیکه قیمت محصول را زیاد دستخوش تغییر قرار نمی دهد.
یکی از زیباترین و پر طرفدارترین دمپایی هایی های که برای بچه ها خریداری می شود دمپایی های بافتنی می باشد. معمولا این مدل دمپایی ها را می توان در برخی از فروشگاه های عرضه پوشاک بچه گانه مشاهده نمود.
دمپایی های بافتنی یادگاری از گذشته های دور هستند و در قدیم مادران این مدل دمپای ها را در منزل می بافتند و سعی می کردند تا از کامواهای پشمی و پنبه ای برای تهیه آنها استفاده نمایند تا کودک با پوشیدن آنها در فصل های سرد سال بدن گرمی داشته باشد.
اما در زمان حال دمپایی های بافتنی کودکانه توسط دستگاه های صنعتی تولید می شود تا فروشندگان بتوانند پاسخ گوی نیاز جمعیت بالای مشتریان باشند.

دمپایی فانتزی بافت کودکانه

اغلب دمپایی های بافتی که برای بچه ها تهیه می شود در مدل های جالبی ارایه می شود که به آنها دمپایی های فانتزی می گویند. تولید کنندگان این محصول می کوشند تا محصولات خود را در مدل های جالبی طراحی کنند تا بچه ها به پوشیدن این دمپایی ها در منزل رغبت نشان دهند.

دمپایی بافتنی

دمپایی های بافت کودکانه در دسته دمپایی های روفرشی قرار می گیرند و بیشتر در فصل های سرد سال خریداری می شوند.
قیمت دمپایی های بافتنی فانتزی بچه گانه با توجه به مواد اولیه و طرحی که دارد با هم متفاوتند. برخی از این دمپایی ها عروسکی هستند و برخی در مدل های ساده تر عرضه می شوند و این موضوع بر روی قیمت انواع دمپایی کودکانه تاثیر به سزایی را خواهد داشت.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید