کفش و صندل بلور
خانه / دمپایی شصتی / قیمت دمپایی شصتی سایز بزرگ مردانه

قیمت دمپایی شصتی سایز بزرگ مردانه

دمپایی شصتی خیلی راحت پوشیده می شود و در اندازه های مختلف مخصوصا سایز بزرگ، به راحتی می توان مدل مردانه این محصول را با قیمت خوبی تهیه نمود.
دمپایی پاپوشی است که آقایان از خریدن آن برای استفاده های گوناگون به شدت استقبال می کنند. خیلی از آقایان دوست دارند که در مواقع مختلف و حتی در رفتن به مسافرت و بیرون شهر، از انواع دمپایی استفاده کنند چون با پوشیدن آن احساس راحتی بیشتری را دارند.
اما برخی ازآقایان هنگام خرید دمپایی برای خودشان دچار مشکل می شوند زیرا به دلیل داشتن سایز پای بزرگ موفق به پیدا کردن دمپایی مناسب و اندازه و راحت نمی شوند. در میان دمپایی های مردانه مدل های شصتی گزینه بسیار خوبی برای این افراد محسوب می شود.

دمپایی های شصتی مردانه

دمپایی های شصتی مردانه از گذشته تا به امروز در بین آقایان خیلی طرفدار داشته است و می توان این محصول را در برندهای مختلف و در رنگ های گوناگون در بازار یافت. نام دمپایی شصتی به این دلیل برروی آنها گذاشته شده است که شصت پا توسط یک بند از بقیه انگشتان جدا می گردد.

دمپایی شصتی

انواع دمپایی های مردانه شصتی را می توان بدون دردسر و به راحتی برای افرادی که دارای سایز پای بزرگ هستند پیدا نمود.
قیمت دمپایی های مردانه سایز بزرگ شصتی با توجه به این که دارای چه کیفیتی باشند متفاوت است. البته این مساله که محصول خریداری شده داخلی باشد و یا خارجی نیز خیلی بر روی قیمت ها تاثیر گذار است.
اما در کل دمپایی های شصتی سایز بزرگ نسبت به سایزهای کوچکتر از نرخ گران تری برخوردار می باشند و فرد برای تهیه آنها باید هزینه بیشتری را پرداخت نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی دمپایی طبی مردانه | قیمت دمپایی طبی مردانه

دمپایی یک پوششی برای محافظت از پای ماست. دمپایی بنا به استفاده در جاهای مختلف، انواع متفاوتی دارد. دمپایی استخر، دمپایی طبی، دمپایی بیمارستانی، دمپایی ساحلی و د

دیدگاهتان را بنویسید