کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت دمپایی شصتی سایز بزرگ مردانه

دمپایی شصتی مردانه

دمپایی شصتی خیلی راحت پوشیده می شود و در اندازه های مختلف مخصوصا سایز بزرگ، به راحتی می توان مدل مردانه این محصول را با قیمت خوبی تهیه نمود.
دمپایی پاپوشی است که آقایان از خریدن آن برای استفاده های گوناگون به شدت استقبال می کنند. خیلی از آقایان دوست دارند که در مواقع مختلف و حتی در رفتن به مسافرت و بیرون شهر، از انواع دمپایی استفاده کنند چون با پوشیدن آن احساس راحتی بیشتری را دارند.
اما برخی ازآقایان هنگام خرید دمپایی برای خودشان دچار مشکل می شوند زیرا به دلیل داشتن سایز پای بزرگ موفق به پیدا کردن دمپایی مناسب و اندازه و راحت نمی شوند. در میان دمپایی های مردانه مدل های شصتی گزینه بسیار خوبی برای این افراد محسوب می شود.

دمپایی های شصتی مردانه

دمپایی های شصتی مردانه از گذشته تا به امروز در بین آقایان خیلی طرفدار داشته است و می توان این محصول را در برندهای مختلف و در رنگ های گوناگون در بازار یافت. نام دمپایی شصتی به این دلیل برروی آنها گذاشته شده است که شصت پا توسط یک بند از بقیه انگشتان جدا می گردد.

دمپایی شصتی

انواع دمپایی های مردانه شصتی را می توان بدون دردسر و به راحتی برای افرادی که دارای سایز پای بزرگ هستند پیدا نمود.
قیمت دمپایی های مردانه سایز بزرگ شصتی با توجه به این که دارای چه کیفیتی باشند متفاوت است. البته این مساله که محصول خریداری شده داخلی باشد و یا خارجی نیز خیلی بر روی قیمت ها تاثیر گذار است.
اما در کل دمپایی های شصتی سایز بزرگ نسبت به سایزهای کوچکتر از نرخ گران تری برخوردار می باشند و فرد برای تهیه آنها باید هزینه بیشتری را پرداخت نماید.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید