کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش صندل چرم ارزان طبی

با شروع فصل تابستان و فواصل گرم سال افراد به دنبال صندل هایی میگردند که هم سبک باشد و هم باعث خنکی پاها و عدم عرق کردن پا شود؛ صندل چرم آن هم با زیره طبی یکی از صندل هایی است که در تابستان مورد استفاده افراد قرار میگیرد و دارای قیمت های مختلفی است و البته میزان قیمت صندل به کیفیت آن بستگی دارد؛ ما در اینجا به بررسی صندل چرم ارزان میپردازیم.

چند مدل صندل چرم طبی داریم؟

صندل ها یکی از وسایلات ضروری در فصل تابستان است و اگر دارای استاندارد های بالایی برخوردار باشد در همه جا میتوان از آن استفاده کرد در هنگام پیاده روی و گشت زدن در بازار و تفریح بدون اینکه احساس خستگی در پاها ایجاد شود و یک صندل خوب و با کیفیت باید علاوه بر زیبایی، کیفیت بالایی داشته باشد و از ایجاد تاول و زخم در ناحیه انگشتان پا جلوگیری شود؛جنس صندل معرفی شده از جنس چرم مرغوب است که دوام بالایی دارد و مانع از عرق زدگی و رطوبت در داخل صندل میشود و بسیار انعطاف پذیر است و به طوری که متناسب با شکل و قوس پا تغییر شکل میدهد و احساس راحتی را به وجود می آورد.

اما صندل های چرم دارای طرح ها و انواع های مختلفی است از صندل های مردانه تا زنانه و بچه گانه، که ما به تعدادی از انواع صندل میپردازیم:

  • صندل چرم طبی جلو بسته: این نوع صندل ها در قسمت جلو آن بسته است و دارای کف نرمی هستند که هم در داخل خانه و هم بیرون از خانه کاربرد دارد.
  • صندل چرم طبی جلو باز: در این نوع صندل، قسمت جلوی آن باز است و باعث عدم عرق در پاها میشود و مناسب برای بیرون است.
  • صندل چرم بند دار:  در این صندل ها به دلیل داشتن بند در پشت پا، باعث راحتی در پاها میشود و دیگر نگران بیرون آمدن پاها در صندل نمیشوید.
  • صندل چرم بدون بند: این نوع صندل ها هم معمولا بدون هیچ بندی هستند و ظاهری شبیه به دمپایی را داراست و به دلیل نبودن بند و سگگ وزن بسیار سبکی دارد.

به طور کلی صندل های جلو باز و بابند با استقبال بیشتری روبه رو است که هم ظاهر زیبایی دارد و هم بسیار راحت و انعطاف پذیر میباشد.

خرید کلی صندل چرم ارزان طبی

صندل های چرم آن هم با رویه و کفه طبی اگر از جنس چرم مرغوبی استفاده شود؛ بسیار بادوام است و به دلیل اینکه چرم ها رطوبت ها را در خود جذب میکند مانع از عرق زدگی در پاها میشود و این خود باعث عدم لیز خوردگی پا در صندل میشود؛ پس بنابراین صندل چرم طبی به دلیل کارایی بالایی که دارد دارای قیمت بالاتری نیز میباشد.

اما با خرید کلی و عمده صندل چرم و خرید صندل چرم نسبت به جزئی فروشی آن برای مشتری ها به صرفه تر است و میتوانند ارزان تر از جاهای دیگر خرید کنند.

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید