کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید المطراش صادراتي

صندل المطراش را می توان یکی از بهترین صندل های مردانه به شمار آورد که اصالتاً متعلق به کشورهای عربی بوده، اما در ایران هم اقداماتی مناسب جهت عرضه و تولید صندل المطراش صادراتي صورت گرفته و هدف هر یک از مراکز تولید، ارائه‌ی این صندل، با قیمتی مناسب تر به مشتریان عزیز بوده که تا حدود زیادی توانسته اند در حوزه تولید دمپایی صادراتي مورد نظر که مرغوبیت اعلایی را هم داراست، موفق عمل کنند.

مرکز تولید المطراش صادراتي

کدام کشورها متقاضی دمپایی المطراش هستند؟

کدام کشورها متقاضی دمپایی المطراش هستند؟ صندل یکی از پای افزارهای متداولی است که هم آقایان و هم خانم ها از آن استفاده نموده و برای زمان هایی که دمای هوا رو به گرمی می رود، مناسب خواهد بود.
هرچند برخی از مناطق ایران که بیشترین فصل های سال از هوای گرم برخوردار می باشند، به پوشیدن این صندل ها روی آورده و دچار محدودیت فصلی برای استفاده از آن نیستند.

اما در توضیحی بیشتر از این محصول باید گفت که یکی از بهترین مدل های ارائه شده از آن که برای آقایان مناسب به نظر می رسد، صندل المطراش است که البته مدل های زنانه آن هم موجود می باشد، اما از آنجا که از شاخصه ای مثل ظرافت در این محصول اثری نیست، بنابراین بیشترین درصد مصرف کنندگان آن، آقایان هستند.
این صندل دارای وزنی کم و ساختاری نرم و ایده آل بوده و به نوعی از صندل های طبی به شمار می آید که پوشیدن آن برای پا، فاقد ضرر بوده و سازگار با ارگونومی و سلامت آن خواهد بود.

سوالی که در ادامه پیش می آید، این است که کدام کشورها متقاضی دمپایی یا صندل المطراش هستند؟
در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که بیشتر، کشورهای عربی و حاشیه خلیج فارس، از متقاضیان این محصول به شمار آمده و طرفدار آن می باشند، چرا که این کشورها با برخورداری از آب و هوای گرم و مناطق خشکی که دارند، ترجیح می دهند تا صندل المطراش که واقعاً راحت است را به پا کنند.

قیمت انواع دمپایی المطراش صادراتي در سال 99

قیمت انواع دمپایی المطراش صادراتي در سال 99 دمپایی المطراش از سری محصولات درجه یکی است که با وجود بهره مندی از تمامی شاخصه های ظاهری و کیفی مناسب، توانسته به عنوان دمپایی صادراتی شناخته شده و به جایگاهی خوب در حوزه صادرات دست پیدا کند.
در این دمپایی علاوه بر جنس چرمی و نرمی که در رویه آن مشاهده می گردد، زیره های استاندارد و مطابق با ساختار پا نظیر زیره پی یو وجود داشته و لذا می توان آن را از هر جهت، گزینه‌ای مناسب برای خرید محسوب نمود.

حال اگر خواستار سفارش این دمپایی بوده و می خواهید از قیمت المطراش صادراتي در سال 99 اطلاع یابید، باید بگوییم که با توجه به نوسانات موجود، تغییراتی را به همراه داشته و علاوه براین، انواع مدل های مختلف این محصول نظیر این موارد، روی تغییرات قیمت آن، تاثیر می گذارند:

  • المطراش راحتی
  • طبی
  • مجلسی
زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید