کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه دمپایی استخری مدل جدید پشت بسته

لیز بودن سطح استخرها باعث شده تا دمپاییهایی را تولید کنند که مشکل لیز خوردن افراد را از بین ببرد. این دمپاییها به خاطر این که پشت بسته هستند پوشش راحتی دارند و در آب از پا جدا نمی شوند. تولید این دمپاییها مطابق اصول و استاندارد انجام می شود. این کارخانه دمپایی استخری پشت بسته را با کیفیت و دوام بالا تولید می کند. این کارخانه هر روزه مدل های جدیدی از این کالا را تولید می کند و به مصرف کنندگان ارائه می دهد. این دمپاییها در کنار کیفیت بالا ظاهری زیبا و شیک هم دارا می باشند. 

کارخانه دمپایی استخری مدل جدید پشت بسته

معرفی مدلهای جدید دمپایی استخری

معرفی مدلهای جدید دمپایی استخریهمان گونه که گفتیم هر روزه مدل های جدیدی از دمپایی های استخری تولید می شود که هر کدام دارای سایز های متنوعی می باشند. این دمپاییها در مدلها و سایز های زنانه، مردانه و بچگانه تولید می شوند تا مطابق با سایز پا و سلیقه هر فرد باشند. این تولید کننده مدل های جدید خود را به روش های مختلفی معرفی می کند و در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهد. 

با تولید نمونه ها و مدل های جدید مشتریان بیشتری به سمت این محصول جذب می شوند و بازدهی فروش آن تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. دمپایی استخری فانتزی از نمونه های جدیدی می باشد که در میان بانوان و کودکان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. هر چه مدل های جدید به بازارها ارائه شود مسلما طرفداران بیشتری پیدا می کند که این امر فروش بالا را به همراه دارد. 

بزرگترین تولید کنندگان دمپایی زنانه

بزرگترین تولید کنندگان دمپایی زنانهکشورمان ایران از بزرگترین تولید کنندگان دمپایی های زنانه به شمار می رود که با کیفیت ترین و زیباترین نمونه ها در کشور تولید می شود. تولید کننده بزرگ ابتدا در شهر های بزرگ فعالیت می کرد اما با پیشرفت توانسته است در مناطق کوچک تر هم گسترش پیدا کند. بزرگترین تولید کننده با ارائه مدل های جدید، شیک و با دوام توانسته است اعتبار خود را افزایش بدهد. 

دمپایی زنانه از جمله محصولاتی می باشد که مصرف بالایی را در میان بانوان از آن خود کرده است از این رو تولید آن رشد چشمگیری طی سال های اخیر داشته است. تولید کننده بزرگ برای این که محصولی در انبارش باقی نماند متناسب با نیاز مصرف کنندگان تولید آن خود را انجام می دهد. تولید این محصول طبق اصول و استاندارد های جهانی و پزشکی انجام می شود تا مصرف کنندگان زمان مصرف دچار پا درد نشوند. این دمپاییها نمونه های طبی هم دارند که پا در آنها بسیار راحت می باشد. 

زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید