کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده دمپایی هتلی

انواع دمپایی بیمارستانی

دمپایی یک وسیله تا حدودی شخصی است؛ که هر فرد در موقعیت های مختلف به آن نیاز دارد. به طور معمول از ارقام مختلف دمپایی در حیاط، بالکن و سرویس بهداشتی استفاده می شوند.

امروزه دمپایی ها طیف گسترده ای را در بر گرفته اند. چنان که شاهد تولید مدل های متنوع مردانه، زنانه و بچه گانه می باشیم.

در حال حاضر به منظور رعایت بیشتر بهداشت، محصولی به نام دمپایی هتلی طراحی و ساخته شده است. البته دمپایی های هتلی به نوبه خود تنوع دارند.

خرید عمده دمپایی برای هتل ها و بیمارستان ها و مراکز عمومی دیگر بیشتر به صورت عمده ای در سطح کشور صورت می گیرد هر چند که شیوه هایی زیادی برای خرید انواع دمپایی هتلی وجود دارد اما بهترین راه برای تهیه دمپایی هتلی ارزان قیمت مراجعه مستقیم به تولیدی ها و نمایندگی های مجاز به فروش دمپایی یک بار مصرف هتلی است که از طریق این مراکز می تون انواع و اقسام دمپایی هتلی را به میزان بالا و با قیمت عمده خریداری نمود دمپایی یک بار مصرف به منظور حفظ بهداشت و پیشگیری از بیماری های مسری پا مثل میخچه در هتل ها و مکان های عمومی استفاده میشود از این دمپایی ها اغلب برای استفاده در حمام و یا استخر بهره می برند لذا بهتر است از جنسی باشد که علاوه بر سبکی و قیمت کم در برابر محیط مرطوب استخر مقاوم باشد دمپایی یک بارمصرف هتلی کیفیت انچنانی احتمال زیاد نباید داشته باشد.

انواع دمپایی هتلی

خرید و فروش دمپایی هتلی زنانه در بازار از رونق زیادی برخوردار است. از آنجا که رعایت بهداشت فردی در سکونت گاه های عمومی بسیار مهم است؛ در بسیاری از هتل های مجهز یک سری لوازم شخصی بهداشتی در اختیار مهمانان قرار می گیرد. دمپایی از ضروری ترین این وسایل است.

دمپایی های هتلی ممکن است؛ در یکی از دسته های زیر قرار گیرند:

  • یکبار مصرف
  • پلاستیکی
  • پارچه ای
  • روفرشی
  • زنانه، مردانه یا بچه گانه

خرید عمده دمپایی هتلی

دمپایی هتلی زنانه ارزان قیمت

فروش دمپایی هتلی زنانه با ارزان ترین قیمت ممکن در مراکز اصلی پخش دمپایی انجام می گیرد. منظور از مراکز اصلی، همان تولیدی ها و نمایندگی های مجاز فروش مستقیم دمپایی می باشند.

شایان ذکر است؛ که عوامل زیر باعث ایجاد نوسان قیمت دمپایی هتلی زنانه در بازار شده اند:

  • جنس دمپایی و میزان مرغوبیت آن
  • محل طراحی و ساخت دمپایی هتلی
  • مدل دمپایی زنانه
  • نحوه عرضه دمپایی هتلی زنانه

فروش دمپایی هتلی زنانه

هدف اصلی فروش دمپایی هتلی زنانه، رعایت نظافت و بهداشت است. با این وجود حتی این نوع دمپایی های زنانه نیز از لحاظ طرح و رنگ دارای تنوع قابل ملاحظه ای هستند. از دمپایی هتلی در کلیه مراکز اقامتی مجهز و بیمارستان ها استفاده می شود. این وسیله در کنار سایر اقلام بهداشتی در اختیار مسافران یا مهمانان قرار می گیرد.

مناسب ترین دمپایی ها برای هتل چه ویگی های دارد؟

مناسب ترین دمپایی ها برای هتل چه ویگی های دارد؟مناسبترین دمپایی ها برای هتل باید دارای خواص ضد اب غیر لغزش تهویه مناسب جلوگیری از بیماری های پوستی مسری سبک و کم وزن بسیار نرم و راحت ساده و کم هزینه ایجاد محیط بهداشتی و ترویج فرهنگ بهداشتی باشد از دمپایی یک بار مصرف برای سلامی پا و عدم شیوع امراض پا در محیط مرطوب کنار استخر استفاده می کنند گفتی است این دمپایی ها اغلب از جنس سبک و کم حجم تهیه می شوند چرا که مصرف کوتاه مدتی دارند. خرید دمپایی هتلی به عهده خدمات رسانی خود هتل می باشد

شرکت پخش انواع دمپایی هتلی

دمپایی یک بار مصرف اهمیت بسیار بالایی دارند همان طور که مستحضر هستید پا قلب دوم محسوب می گردد و لذا حفظ بهداشت ان اهمیت بالایی دارد از کمله موارد دیگری که استفاده از دمپایی یک بار مصرف را تاکید می کند شیوع بیماری های رایج پا است که اغلب مسری هستند خرید دمپایی یم بار مصرف هتلی و استخری برای هتل ها به صورت عمده سفارش می دهند قیمت مناسبی را برایشان به ارمغان می اورد. دمپایی یک‌ بارمصرف هتلی ۱۰۰ درصد دارای کیفیت ان چنانی نمی باشد.

انواع دمپایی بیمارستانی

مرکز خرید عمده دمپایی برای هتل

دمپایی هتل یک بار مصرف یکی از وسایلی است که در بسیاری از مراکز اقامتی در اختیار مهمانان قرار می گیرد پخش عمده ارقام مختلف دمپایی هتلی در مراکز مجاز انجام می شود امروزه در هتل های مجهز یک سری وسایل ضروری در قالب کیت بهداشتی در اختیار مسافران قرار می گیرد سایر اقامت گاه های متبر و برخی از مراکز درمانی لوازم بهداشتی مورد ساکنین را با عنوان پک های سلامت فراهم می کنند  در ادامه چند مورد از مهم ترین این وسایل را نام می بریم پک خمیر دندان و مسواک صابون و شامپو صابون مایع و جامد انواع نرم کننده حوله هتلی و غیره و انواع دمپایی هتلی از جمله لوازمی هستند که هتل ها و مسافرخانه ها معمولا در اختیار ساکنین خود قرار می دهند به طور کلی دمپایی هتلی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشند به عنوان مثال برخی از دمپایی ها حوله ای برخی پلاستیکی و بعضی از انها نیز یک بار مصرف هستند هر کدام از اینها نیز به خود دارای انواع مختلفی بوده و موارد استفاده ویژه خود زا دارند.

انواع دمپایی بیمارستانی

قیمت فروش دمپایی یک بار مصرف هتلی

قیمت دمپایی هتلی با توجه به گفته های موجود نباید زیاد بالا باشد البته اینجا تنوع محصول باز ملاک خواهد بود دمپایی های هتلی در انواع مختلف و ارزان قیمت ه فروش می رسند این دمپایی ها در اقسام یک بار مصرف و یا استفاده چندین بار طراحی شده و در اتاق های هتل ها برای هر فرد قرار داده شده است و هتل ها بر اساس امکانات و عوامل مختلفی تقسیم بندی می شوند که اصطلاحا از یک تا پنچ ستاره دسته بندی می شوند.

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
زینب محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

کفش ريما، شما را به خرید انواع کفش چرم، چکمه و دمپایی پلاستيكی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید