کفش و صندل بلور
خانه / دمپایی صندل / تولید کننده بهترین صندل بندری

تولید کننده بهترین صندل بندری

صندل بندری در شهر های جنوبی بیشتر استفاده می شود این نوع از صندل  ها از کیفیت خوبی برخوردار هستند این صندل ها در شهر های تهران ، لرستان، و شهر های جنوبی کشور عرضه می شود.

صندل بندری

این‌ نوع از صندل ها در تنوع رنگی و‌ طرحی در مدل های زنانه و مردانه به بازار عرضه می شوند و دارای کیفیت بالایی است و ‌در چند نوع تولید می شوند  این‌ نوع از صندل ها در جنوب کشور بیشتر طرفدار دارد زیرا رویه آن ضد تعریق  است و پوست پا را خنک‌ نگه میدارد.

صندل بندری

انواع صندل بندی

  • نوع چرمی
  • حصیری
  • مردانه
  • زنانه

صندل چرمی از پر فروش ترین نوع در ایران می باشد که خود به چند نوع تقسیم‌ می شود انواع آن عبارت اند از : مجلسی، راحتی، طبی، بیرونی

این دمپایی ها می‌تواند از کشور های جنوبی وارد ایران بشود بیش‌ترین کشوری که واردات این نوع صندل بندی را در ایران دارد کشور دبی می باشد و برای خرید این نوع صندل می توان از طریق اینترنتی اقدام کرد.

تولید صندل بندری

صندل های داخل بازار هم تولید داخل و تولید خارج از کشور می باشند و افراد برای استراحت در ادارات از این نوع صندل ها استفاده می کنند زیرا هم ضاهری شیک دارند و هم راحت هستند قیمت این نوع از دمپایی ها بر اساس میزان و جنس مواد مصرفی در آن متفاوت است و دمپایی هایی که از کشور های جنوبی وارد می شود.به علت واراداتی بودن آن بالاتر هستند عمده صندل های بندری جنس چرم دارند و به صورت عمده تولید ‌و به بازار عرضه می شوند در ایران کارخانه های بزرگی وجود دارد که این صندل ها را تولید و با کیفیت بالا و قیمت مناسب در بازار عرضه میکنند.

البته فروشگاههای اینترنتی زیادی هستند که ابن نوع صندل ها را عرضه می‌کنند و شما متناسب با سلیقه و نیاز خود انتخاب و اقدام به خریداری کنید. سعی کنید از سایت های معتبر جهت خرید اقدام کنید و تولید داخل ایران فرقی با تولید خارج ندارد حتی در بعضی مواقع خصوصا صندل های بندری تولید داخلی از کیفیت بالاتری برخودار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490701
مشاور: 09129384053
پست الکترونیکی: blurshoes@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش صندل در کرج

مرکز فروش صندل در کرج

فروش صندل در کرج از طریق مرکز اینترنتی آغاز گردیده است و شامل تخفیف های …

دیدگاهتان را بنویسید